reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama

Isanaa

Fanka BB :)
Delicol przed każdym oprócz tego karmienia w nocy koło 3, trochę z lenistwa, a trochę z tego, że to karmienie dla wszystkich jest przez sen tak na prawdę...
No właśnie, ja też opuszczam podczas tego nocnego karmienia. I w dzień daje mu co 3 godziny przed karmieniem, bo mój to je czasem nawet co godzinę.

Isanaa

No właśnie, już ciężko nosić. Mam nosidełko, ale jeszcze za wcześnie. Zaczne go nosić jak już główkę będzie trzymał. W sumie to nie wiem od którego miesiąca można nosić. Niby można go włożyć i bokiem jest na leżąco,ale wolę jeszcze poczekać.
Co polecacie na ciemieniuchę? Wogóle nie mogę sobie z nią poradzić. Stosuje szampon z Zjaja i olejuszke. Niby już jest lepiej bo miał wszedzie, na twarzy, czole za uszami... Najgorzej jest na główce, tam gdzie ma ciemiączko, bo boje się mocniej szczoteczką szorować i wogóle to dziadostwo nie znika....

KaKaKa

Zaangażowana w BB
U nas caly przod glowy byl "zaatakowany" ciemieniucha, ktoras z dziewczyn pisala, ze dermatolog odradzil oliwke, bo podraznia i nie wyczesywac, my mamy kosmetyki do skory atopowej i tym kremem smaruje i plynem z tej samej serii myje glowe i jest duzo lepiej

reklama

Olka1987

U nas caly przod glowy byl "zaatakowany" ciemieniucha, ktoras z dziewczyn pisala, ze dermatolog odradzil oliwke, bo podraznia i nie wyczesywac, my mamy kosmetyki do skory atopowej i tym kremem smaruje i plynem z tej samej serii myje glowe i jest duzo lepiej
Ja jednak zostalam przy wyczesywaniu raz dziennie po użycie środka emotopic - zgodnie z instrukcja. A w ciągu dnia smarowałam oliwka i prawie już udało nam się to zwalczyć.

Do góry