reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej :) przepraszam dziewczyny że piszę u Was na forum, ale staramy się z mężem o maluszka. Widzę że są dziewczyny z trombofilia, a ja też ja niestety posiadam i mutacje w genie mthfr :/ mam tylko jedno pytanie jakie witaminy leki stosowałaś w czasie staran się o ciąże? I jakie masz stosować w ciąży? Może jeszcze do Was dołączę, ale myślę że ten miesiąc spisuje na straty.. Mam już prawie 3 łatkę w domu zdrowa dzięki lekom acardzie i clexanie ! I niestety druga córeczkę stracona w 37 tygodniu ciąży wtedy jeszcze nie wiedziałam o mojej chorobie.
Bardzo mj przykro z powodu twojej straty. Ja posiadam również mutacje mthfr i pai-1 4g/5g. Ja przyjmuje kwas foliowy metylowy i complex b plus witaminy preneral uno. Plus 3razy duphoston i 2 razy luteina dopochwowo. Zastrzyki clexsane. To moja 3 ciąża pierwsza z lekami. Zaczelam 5t1d mam nadzieję że uda mi się donosić ciążę i cieszyć się macierzyństwem
. Trzymam kciuki żeby szybciutko ci się udało zajść w ciążę 🙂
 
reklama
Dobry wieczór i ja dołączam do listopadowych mam. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dwa testy pozytywne, beta przyzwoitą ale jeszcze przed wizytą u ginekologa. Jestem mamą dwóch cudnych dziewczyn i dwóch aniołków.
Od dziś na heparynie, od grudnia na acard i kwasie foliowym ale oczywiście nazwy nie pamiętam (mam mutacje genu i ten kf musi być mocny 😉
 
Dobry wieczór i ja dołączam do listopadowych mam. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dwa testy pozytywne, beta przyzwoitą ale jeszcze przed wizytą u ginekologa. Jestem mamą dwóch cudnych dziewczyn i dwóch aniołków.
Od dziś na heparynie, od grudnia na acard i kwasie foliowym ale oczywiście nazwy nie pamiętam (mam mutacje genu i ten kf musi być mocny 😉
Witamy 🙂
 
Dobry wieczór i ja dołączam do listopadowych mam. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dwa testy pozytywne, beta przyzwoitą ale jeszcze przed wizytą u ginekologa. Jestem mamą dwóch cudnych dziewczyn i dwóch aniołków.
Od dziś na heparynie, od grudnia na acard i kwasie foliowym ale oczywiście nazwy nie pamiętam (mam mutacje genu i ten kf musi być mocny 😉
Witamy 🙂
 
Witamy [emoji846]
Dobry wieczór i ja dołączam do listopadowych mam. Przynajmniej mam taką nadzieję. Dwa testy pozytywne, beta przyzwoitą ale jeszcze przed wizytą u ginekologa. Jestem mamą dwóch cudnych dziewczyn i dwóch aniołków.
Od dziś na heparynie, od grudnia na acard i kwasie foliowym ale oczywiście nazwy nie pamiętam (mam mutacje genu i ten kf musi być mocny [emoji6]
 
To ja jak zawsze witam się przy kawie.
@rossig chyba dzisiaj wizytuje więc ten tego - trzymamy kciuki. Ja dzisiaj obijam się koncertowo. Wolne od pracy. Obiadek mam zrobiony. Pranie wstawione, wystarczy rozwiesić. Chyba poszukam jakiegoś dobrego serialu dzisiaj. Witam nowe mamy.
1 dzień marca - już coraz bliżej do wiosny[emoji846]
 
To ja jak zawsze witam się przy kawie.
@rossig chyba dzisiaj wizytuje więc ten tego - trzymamy kciuki. Ja dzisiaj obijam się koncertowo. Wolne od pracy. Obiadek mam zrobiony. Pranie wstawione, wystarczy rozwiesić. Chyba poszukam jakiegoś dobrego serialu dzisiaj. Witam nowe mamy.
1 dzień marca - już coraz bliżej do wiosny[emoji846]
Już nawet powietrze takie trochę inne na zewnątrz :)
 
reklama
Witam i ja :-) wg apki termin porodu 4.11 :-) słuchajcie w związku z tym że jestem świeża w ciążowych sprawach. Powiedzcie mi beta wyszła mi 424 iu/l. Kiedy ponowne oznaczyć i kiedy jest najlepszy moment na wizytę u gina?
Ściskam 🤗
 
Do góry