reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A o której masz? Ja o 13. I też mam nadzieję, że lekarz wszystko wypisze, a nie mnie pogoni bo to będzie dopiero 5+2.
Karta jak karta to mi tam rybka byle badania zlecił 🤣
O 12.30 ... A o 12.15 mam umówione pobranie krwi bo inaczej się nie dało, więc się spóźnie sporo na pobranie i mam nadzieję że mnie wpuszcza :d

No w sumie racja, byle skierowanie dała. Po prostu wydawało mi się ze z karta ciąży będzie prościej ;)

Edit: jestem mistrz, teraz widzę że umówiłam te badania w odstępie 15 minut ale w różnych placówkach :d trzeba przestawiać
 
reklama
A powiedz mi proszę bo mi się wyświetla u Ciebie status "fanka BB". Co u mnie widzisz przy nicku? Może jakieś nie zaktualizowane statusy. Też jestem moderatorem [emoji2]
Ja widzę tylko OP dopiero po wejściu na nicka widać moderatora. Dobrze że jesteś. Co do powiadomień na aplikacji też ich nie mam.
 
Jak będzie słychać serduszko już może założyć kartę.
Kojarzycie kiedy lekarze zakłają kartę ciąży? W poniedziałek mam wizytę w luxmed bo muszę wysepic skierowanie na badania, które mam zrobić do lekarza prywatnie. I tak się zastanawiam czy mnie tam lekarz nie wyśmieje że za wcześniej przyszlam i wogole... Wiecie jak to jest, nie wiadomo na kogo się trafi
 
Witaj. Trzymam kciuki[emoji846]
Hej Kochane. @spóźnia się już 3 dzień. Dziś test robiłam w ciągu dnia blada kreseczkaJutro zrobię kolejny z pierwszego moczu. Z aplikacji termin wychodzi mi na 4 listopada.Zaczynam cieszyć się po cichu. Mam Syna ma 10lat, a teraz staraliśmy się o maluszka 4cykle.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Właśnie pije kawę i czuje ze będę mieć kiepski wieczór. Dziwnie boli mnie głowa. Taka ciężka.... Najchętniej nie wychodziła bym z łóżka. Na dzień dzisiejszy, mdłości brak,zachcianek brak, ciągnięcia w podbrzuszu brak. Jedynie niemoc taka jakaś .
Nawet pomysłu na obiad nie mam.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Właśnie pije kawę i czuje ze będę mieć kiepski wieczór. Dziwnie boli mnie głowa. Taka ciężka.... Najchętniej nie wychodziła bym z łóżka. Na dzień dzisiejszy, mdłości brak,zachcianek brak, ciągnięcia w podbrzuszu brak. Jedynie niemoc taka jakaś .
Nawet pomysłu na obiad nie mam.
Hej. Ja też po kawce. Ostatnio od 6.30 już nie śpię za to 9 poszłabym znowu spać [emoji85] czekam aż kawa zacznie działać i biorę się za pakowanie, jadę na wieś pooddychać świeżym powietrzem [emoji16] miłego dnia, moze nie będzie taki kiepski jak się zapowiada [emoji3059]
 
Udanego wypadu.
Hej. Ja też po kawce. Ostatnio od 6.30 już nie śpię za to 9 poszłabym znowu spać [emoji85] czekam aż kawa zacznie działać i biorę się za pakowanie, jadę na wieś pooddychać świeżym powietrzem [emoji16] miłego dnia, moze nie będzie taki kiepski jak się zapowiada [emoji3059]
 
reklama
Ja idę w środę. Zobaczymy co będzie. Betę robiłam, ładnie przyrasta. Zastanawiam się tylko czy nie przełożyć na za tydzień jeszcze aby już usłyszeć serduszko. Bo tak to w sumie wszystko co muszę wiedzieć to wiem. A najważniejsze dla mnie jest bicie serduszka. Kartę pewnie też mi dopiero wtedy założy. Eh najgorsze zawsze są początki [emoji6]
[
Następna wizyte mam 9 marca dzień po moich 30 stych urodzinach obym usłyszała serduszko [emoji7]a kiedy masz wizytę?[emoji846]Trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny i żeby każda była szczęśliwa po każdej wizycie [emoji3590]
 
Do góry