reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Schizuję się konkretnie, że coś będzie nie tak... Mimo że wszystko wskazuje na to, że jednak jest tak jak ma być
🥰😍 gratulacje!
Musimy się przestać chyba zastanawiać co może pójść nie tak bo osiwiejemy przed drugim trymestrem.
Zawsze pomagala mi na takie rozkminy lampa wina, skocze jutro po bezalkoholowe bo widziałam dzisiaj w lidlu- może zadziała jak efekt placebo? ;)
 
reklama
Ja mam dokładnie mutacje mthfr obie i pai-1 4/5g ta gorsza. Też mam metyle. W tym momencie mam już leki za 0zl bo mm ciążę stwierdzona mam spoko lekarza więc jak wysłałam betę już nie musiałam płacić. Nie mam dzieci dwa razy poronilam pierwsza 6 tydz druga 8 tydz pierwsza uznał lekarz za biochemiczna bo nie udało się zobaczyć na usg a druga puste jajo płodowe. A ty masz dzieci jak daleko jesteś w ciąży? 🙂 Lekarz mj dzisiaj zapisał większą dawkę clexsane ale najpierw badanie mam zrobić przed.
Nie mam dzieci. To moja druga ciąża. Pierwsza poroniona 9 tc. Było serduszko.

Dziś dokładnie 5+0 tc

Jakie badania? Chodzi Ci o Anty Xa? Antytrombine? ☺️
Ja miałam Antytrombine. Mam idealnie po środku wynik.
 
Matko miałam wcześniej pisać że mamy dwa dni spokoju a potem do kolejnej wizyty nerwówka ale stwierdziłam że nie będę cię nie potrzebnie nakręcać :)

Ja wytrzymałam trzy godziny i znowu tysiąc różnych scenariuszy w głowie. Ktoś wie jak to wyłączyć?
Muzyka relaksacyjna dla kobiet w ciąży ☺️ ja mam kupione pliki z księgarni.
Będę sobie puszczać jak będę świrować 😅
no i zająć się czymś: książka, film ☺️ Ja teraz chodzę na zakupy dużo, żeby nie myśleć 😅 zdążylam kupić od pozytywnego testu 5 par spodni, 2 bluzki i 2 pary butów 🙈 muszę teraz coś innego wymyśleć 🤣
 
Hej wam 😊 też tutaj dołączam. OM 18 stycznia, ale owu 3-7 lutego dopiero, w poniedziałek 22 lutego beta 1307, po 48h 3164. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza, potwierdził że mamy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, jakiś zarys zarodka też, więc co ma być dobrze to jest, kontrola za 2 tygodnie. Termin na koniec października lub początek listopada (jedna apka mówi 31 października, druga 6 listopada), bo lekarz wczoraj potwierdził 5 tydzień (5+4). Schizuję się konkretnie, że coś będzie nie tak... Mimo że wszystko wskazuje na to, że jednak jest tak jak ma być. Mam skurcze takie jak na okres i bardzo bolesne piersi, ale raz czuję to wszystko bardziej intensywnie, raz mniej - nie myślałam nigdy że praktyka jogi sprawi że będę zbyt mocno wsluchiwac się w ciało i analizować każdą pierdołę 😅
W poniedziałek pojadę zbadać jeszcze krew kontrolnie, betę i progesteron, dla spokoju ducha 😊
Hej witamy ☺️ gratuluję ciąży ☺️

Teraz mi dałaś do myślenia bo ja też bardzo wsłuchuje się w ciało i też kocham jogę, ale w życiu bym tego nie połączyła 😮☺️
Masz jakieś kanały do polecenia z jogą? Bo ja chodziłam na zajęcia z instruktorką do klubu, a teraz od kiedy zamknięte jakoś inspiracji brak i potrzebowałabym chyba jakiegoś mentora online 🙈
 
Nie mam dzieci. To moja druga ciąża. Pierwsza poroniona 9 tc. Było serduszko.

Dziś dokładnie 5+0 tc

Jakie badania? Chodzi Ci o Anty Xa? Antytrombine? ☺️
Ja miałam Antytrombine. Mam idealnie po środku wynik.
Nie to chyba inne badanie APTT nie wiem dokładnie o co chodzi ale muszę je zrobic żeby wiedzieć czy jest potrzebna ta większą dwaka clexsane. Ja nie miałam szczęścia usłyszeć serduszka. Daleko byłaś już w ciąży. U mnie problemy już z zarodkiem także. Mam nadzieję że tym razem będzie już dobrze i się obie doczekamy dzieci ❤️
 
Nie - jestem w pierwszej ciazy. Staraliśmy się coś koło 15 miesięcy i to był pierwszy cykl stymulowany.
Nie wiem czy to nerwy po tej wizycie czy o co chodzi, ale od kilku godzin mam takie masakryczne wzdęcie że ledwo się ruszam:/
Espumisan nic nie daje, normalnie to bym pewnir się wpakowała do wanny z gorąca woda a ty lipa -nie można
Najważniejsze że się udało i będzie dobrze zobaczysz. Ja tak panikuje bo poronilam już dwa razy. Ale tym razem musi być dobrze ❤️
 
Hej dziewczyny :)
Mało mnie tu gdyż stronka fatalnie mi działa, także jeśli ktoś ma instagram to zapraszam właśnie tam @_w_krainie_czarow

Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje pięknej bety 🥰 jaki przyrost?
A nerwowy piątek, ale tak to jest jak się robi w korpo 😅 na szczęście już prawie koniec dnia i będzie można odsapnąć. Jestem super zadowolona z zakupu którego wczoraj dokonałam - kupiłam sobie super wygodny, elastyczny stanik w Oysho. Mam spory biust mimo małego obwodu pod i żaden stanik nie był wygodny, dosłownie wylewałam się z tych które do tej pory nosiłam. A teraz OJEZU co za komfort, nic nie cisnie, fajnie trzyma, jest mieciutki i ma potencjał do dalszego ewentualnego rozciągania 😂
Przyrost 129% ale ostatnia betę miałam robiona 19.02 i wynosiła 361 także wszystko ok nie będę powtarzać na razie. Mnie zaczynają staniki drażnić piersi mam całe obolałe, 😓ale niech bolą...jak bolą to dobry znak 🙂 ja dzisiaj mam kiepski dzień bo wciąż mnie jajniki kują 🥺 pocę się i ogólnie czuje się taka słaba
 
reklama
No to pięknie rośnie ☺ weekend za pasem, odpocznij! Fasolka wysysa z ciebie energię teraz, więc ważne żeby się wysypiać ☺ mnie właśnie piersi bolą dziś mniej niż wczoraj, trochę zaczynam się martwić że progesteron spada 🤦‍♀️
Też mnie mniej bolały przedwczoraj i już wariowałam. Strasznie śpiąca😴😴 jestem i głodna 😀😀i tak na zmianę
 
Do góry