reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
no ja mam 6 tygodni rowno, jutro zaczynam 7 tydzien. Ciagle mnie martwi brak wyraznych objawow, troszke mi dzis niedobrze, piersi zaczynaja zazwyczaj bolec w ciagu dnia. Moj maz mowi ze mam sie nie martwic, a ja mysle ze do usg 12 dni. Niby moglabym wczesniej, ale mysle ze to nie ma sensu.
Chyba kupimy to auto, ktore mamy na oku..
Ciesz sie zebnie masz takich konkretnych objawow, bo jak dziewczyny czasem opisuja to tylko współczuć:( bola Cie cycki, to wystarczy obys cala ciaze miala taka lajtowa :* dobrze bedzie. .
Hej dziewczyny, zaczęłam w nocy krwawić, jade do lekarza ale chyba to juz po wszystkim :(
Matuchno! Obyś wrocila od niego jednak z lepszymi wiesciami :( trzymam kciuki
 
reklama
Do góry