reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny czy wy też tak macie na aplikacji że wchodząc ponownie post jest wyświetlany od początku a nie tam gdzie skończyłam. Nie umiem tego ogarnąć. Na starej apce dawno temu było jakoś lepiej.
 
Melduję się na pokładzie. Pochodzę ze świętokrzyskiego. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki. Jeśli któras będzie miała z czymś problem piszcie śmiało. Jestem moderatorem i zawsze pomogę.
 
Ostatnia edycja:
Hej:)
To i ja - termin na 01.11
Pierwsza ciąża, właśnie skończyłam pierwszy poradnik i wiem ze nic nie wiem 🤪

Jakie marki kosmetyków polecacie? Wyczytałam że nie wolno kosmetykow z witamina A i mój ulubiony krem do rąk poszedł do kosza
 
reklama
Hej:)
To i ja - termin na 01.11
Pierwsza ciąża, właśnie skończyłam pierwszy poradnik i wiem ze nic nie wiem [emoji2957]

Jakie marki kosmetyków polecacie? Wyczytałam że nie wolno kosmetykow z witamina A i mój ulubiony krem do rąk poszedł do kosza
Hej hej witamy na pokładzie. Też coś słyszałam o tej witaminie A i zastanawiam się o co chodzi? U mnie tez pierwsza ciąża( w sumie druga ale.poronilam) takze jestem całkiem zielona [emoji38]
Melduję się na pokładzie. Dziewczyny od razu piszę prosto z mostu. Mam 38 lat, pochodzę że świętokrzyskiego. To moja 4 ciąża.Jedno poroniłam. W domu 15 latka i prawie 4-latka.Wszystkie ciąże świadome i planowane. Termin niby 2 listopad. Test zrobiony rano. 2 kreski. Jutro idę robić betę. Trzymam kciuki za wszystkie ciężarówki. Jeśli któras będzie miała z czymś problem piszcie śmiało. Jestem moderatorem i zawsze pomogę.
Witamy. Fajnie mieć doświadczona mamuśkę na pokładzie [emoji16] napewno pytania Cię nie ominą [emoji2]
 
Do góry