reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Zdecydowałam że ja zostaje z małą. Przechodzę na pracę zdalną. W pracy trochę kręcili nosem. Jedyny plus że nie muszę wyskakiwać z piżamy o 8 rano[emoji1787][emoji1787]
Zresztą w tym okresie wolę papierkologię niż praca w terenie. Mniej stresująca o ile w ogóle to możliwe.
Mam pytanie czy jest ktoś kto przebywa bądź ma kogoś z rodziny w Norwegii? Chodzi mi o granicę w Szwecji i prom a dokładniej powrót na święta do rodziny. Tzn, wiem o tamtejszych obostrzeniach ale chciałabym wiedzieć jak to jest w praktyce z takim powrotem.Czy nie ma opcji przekroczenia granicy bez zbędnych dokumentów i papierkologii aby wrócić do Polski przed 31 marca.
 
reklama
Kurcze im bliżej poniedziałku pierwszej wizyty to coraz bardziej zaczynam się denerwować stresować ze cos jest nie tak tysiące myśli i ten strach jak sobie z tym można poradzić macie jakies sposoby
 
Zobacz załącznik 1252782
Jedno jajo,n ie puste z serduszkiem :)
Piękne, gratuluje! Moja ginekolog mi mówiła, że taki okrągły pęcherzyk ciążowy to bardzo dobry znak 😊
Zdecydowałam że ja zostaje z małą. Przechodzę na pracę zdalną. W pracy trochę kręcili nosem. Jedyny plus że nie muszę wyskakiwać z piżamy o 8 rano[emoji1787][emoji1787]
Zresztą w tym okresie wolę papierkologię niż praca w terenie. Mniej stresująca o ile w ogóle to możliwe.
Mam pytanie czy jest ktoś kto przebywa bądź ma kogoś z rodziny w Norwegii? Chodzi mi o granicę w Szwecji i prom a dokładniej powrót na święta do rodziny. Tzn, wiem o tamtejszych obostrzeniach ale chciałabym wiedzieć jak to jest w praktyce z takim powrotem.Czy nie ma opcji przekroczenia granicy bez zbędnych dokumentów i papierkologii aby wrócić do Polski przed 31 marca.
Jestem w Norwegii, ale niestety nie pomogę, nie orientuję się w najnowszych regulacjach. Najlepiej pytać na grupach Polaków w Norwegii.
Mam takie pytanie do was czy sperma przenosi właściwości leku i czy może zaszkodzić dzidzi ponieważ mąż wziol lek na odrobaczanie a 8 godzin później się przytulaliśmy i tak właśnie teraz mam stres czy mogło to zaszkodzić?
Nie.
Kurcze im bliżej poniedziałku pierwszej wizyty to coraz bardziej zaczynam się denerwować stresować ze cos jest nie tak tysiące myśli i ten strach jak sobie z tym można poradzić macie jakies sposoby
„Łapać” myśli świadomie, można nawet zapisywać, korygować z nieracjonalnych i powodujących lęk na konstruktywne. Pisałam o tym post jakiś czas temu, jestem psycholożką :)
 
reklama
Do góry