reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Me gusta to są. Z tej listy tylko kto zabił sare nie widziałam.
To już wiem co jutro włączamy [emoji123]
Ania uwięzione oglądałaś? Oprócz ostatniego sezonu dla mnie mega! A teraz oglądamy kto zabił sare;) też fajny. Ja lubię jak coś się dzieje.
Lipin był super
You też ale oglądałam sama mój by nie podołał tak jak Brigertonowie;)
3 procent
The rain
To moje ulubione
 
reklama
Ja się nie gniewam [emoji16]
Dopiero zauważyłam że Daria też bylalas o serial. A odpisalam wcześniej Ani. Zgadzam się z tym co piszecie. Nie sposób każdej odpisać oznaczając ja jest nas tu dużo ja połowy nie ogarniam serio a i nie należę do żadnej grupki ;([emoji8][emoji8][emoji8]
 
No kochana, uwierz mi że cały czas pamiętam [emoji6]Czy mam wrażenie tak jak ty że nie pasuję tu- bardzo często. Ale dlatego że każda z Nas jest inna. Mam wrażenie że ciut zawiązały się małe koalicję. Ktoś z kimś częściej wymienia poglądy, odpisuje itp. To normalne, bardzo Nas tu dużo. Tak na prawdę między nami mamami mnie zaskoczyła ilość Nas na tym wątku. Też mam doły i różne jazdy. W ogóle ja to jestem ewenement do potęgi, będę się tu śmiać a za min ryczeć bo przecinek źle wstawiłam [emoji1787]HORMONY!
Ale jesteśmy tu, razem, wszystkie i nie musimy się kochać i uwielbiać. Wystarczy szacunek i wsparcie[emoji3590]
Trzymaj się mała! Jestem z Tobą!

Zgadzam się z grupkami/koalicjami. I też mam wrażenie, że przestałam tu pasować 🥺wcześniej już poznawałam wszystkich i było wiadomo co i jak, teraz tak się pogubiłam, że nie wiem nic. Ciężko się przebić. Może z czasem będzie lepiej się odnaleźć :)
Zgadzam się całym serduchem z Twoim postem ❤️
Zgadzam się z Wami. Szczególnie, że nie zawsze jest czas pisać na forum, czasem jestem z doskoku i też mi dziwnie, że nie kojarzę kto i co i w ogóle 🥴
Ja już po wizycie 🙂 agent jakich mało... Na początku Pani dr mówiła że jest tylko pęcherzyk i że ciąża młodsza, a gdy dałam piąstki pod tyłem to się dopiero ukazał maluch... Serducho bije, a ciąża tydzień starsza, 6+2... Sugerujecie się tygodniem z om czy z usg?
USG jest dokładniejsze. Ja póki co mam identycznie usg i OM ale jakby bylo inaczej to bym usg się sugerowała 😉
 
@Ankaa92 takie chwile będą zawsze. Dlatego ja się nie przejmuję że ktoś nie oznaczy mnie personalnie i nie odpisze. W końcu żeby przejść dalej musi przeczytać też mój post. Wiadomo że każdemu jest miło jak ktoś coś odpisze. Ale sama czytając nie raz forum myślę a tej odpisze, potem tej a na koniec zapominam i wkurzam się sama na siebie.
I ja jako ja chce Wam wszystkim wszem i wobec zakomunikować ze każdą z Was czytam, bez wyjątków, bez specjalnych sympatii czy antypatii, a to że nie odpiszę komuś to znaczy tylko to że, straszny leń i próżniak ze mnie. Ale każdą z Was wspieram i za każdą fasolkę trzymam kciuki.
@Ankaa92 i powtarzam każda z listopadowych mam tu pasuje. Tu jest moje i Wasze miejsce. Takie nasze małe eldorado [emoji846][emoji869]
Pewnie, że każda tu pasuje, tego nie neguje i nie napisałam nic takiego co mogło by na to wskazywać. Nie tylko ja mam takie odczucia ale napisałam, że chyba tylko potrzebujemy czasu, żeby na nowo to ogarnąć. Wiadomo też czytam wszystkich, odpisuje kiedy mogę jak każdy zresztą. Myślę, że później się to wszystko unormuje. Jak już każda będzie po tych pierwszych wizytach, to zapewne też się trochę zmieni nastawienie. Też codziennie muszę wejść na forum i poczytać co tam, jak tam. Absolutnie nie miałam na myśli, że ktoś tu nie pasuje po prostu na raz przestałam ogarniać to forum i to chyba nie jest nic złego, że o tym napisałam.
 
Zgadzam się z Wami. Szczególnie, że nie zawsze jest czas pisać na forum, czasem jestem z doskoku i też mi dziwnie, że nie kojarzę kto i co i w ogóle 🥴
No właśnie, sedno :D dlatego napisałam wyżej, że po prostu potrzeba czasu zanim na nowo się to ogarnie, najwyżej 10 razy będziemy się pytać o to samo 😂😂 gdzie tam listopad 😱😁😊
 
Nic złego [emoji4] kazda z nas może się dzielić swoimi przemyśleniami
Pewnie, że każda tu pasuje, tego nie neguje i nie napisałam nic takiego co mogło by na to wskazywać. Nie tylko ja mam takie odczucia ale napisałam, że chyba tylko potrzebujemy czasu, żeby na nowo to ogarnąć. Wiadomo też czytam wszystkich, odpisuje kiedy mogę jak każdy zresztą. Myślę, że później się to wszystko unormuje. Jak już każda będzie po tych pierwszych wizytach, to zapewne też się trochę zmieni nastawienie. Też codziennie muszę wejść na forum i poczytać co tam, jak tam. Absolutnie nie miałam na myśli, że ktoś tu nie pasuje po prostu na raz przestałam ogarniać to forum i to chyba nie jest nic złego, że o tym napisałam.
 
reklama
@Jotka_ Twoja historia jest niesamowita, jestes silną babeczką, że to wszystko udzwignelas i pomimo to zawalczylas o kolejnego dzieciaczka :) jestem pod wrażeniem!
Kurcze dużo nas tutaj ze smutnymi historiami,ale wkoncu zaswieci nam slonko! 🥰 jesteśmy wszystkie na dobrej drodze. Podczas nieudanych prob wyplakalam morze łez, uznalam ze teraz kiedy sie udalo i jestem o krok dalej niz zwykle nie mam juz sily, zeby dalej sie zamartwiac. Ciesze sie kazdym dniem mojej ciazy, mam nadzieje, ze tak juz zostanie. I tego zycze kazdej z nas, zeby wszystko ukladalo sie po naszej mysli :)
 
Do góry