reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A tak apropo wizyt z partnerem w GynCentrum, to jak o nich myślę to już jestem przerażona a co dopiero jak już tam będę. Nie wyobrażam sobie przechodzić przez to sama.

Ostatnio mam taką agresję do ludzi, że gdyby dzisiaj mi powiedzieli że mąż nie wejdzie to bym pewnie trzasnęło drzwiami i szukała innej kliniki. Po drodze do drzwi pewnie jeszcze bym zrobiła awanture - bo jestem w tej klinice często i widzę że non stop wchodzą pary do gabinetów.
Boże, mam nadzieję że mi ta agresja przejdzie zanim wyjdę do ludzi :d
Wy wszyscy tam się zapisujcie bo jest darmowe badanie tak ? A w innej klinice ile kosztuje w ogóle takie badanie ?
 
Wy wszyscy tam się zapisujcie bo jest darmowe badanie tak ? A w innej klinice ile kosztuje w ogóle takie badanie ?
Ja akurat ide tam prywatnie - tylko że gyncentrum kraków
Zakładam że z testem pappa pewnie koło 500 zł zapłacimy - ale dopytam się po świętach na kontroli. To ci mogę napisać ile to kosztuje w Krakowie
 
Kurczę przykro mi :(
3mam kciuki może jeszcze się pokaże [emoji173]
Hej, jestem po pierwszym usg, 7+3 wg OM, wg Usg 7 tydzień, zarodek wyglada książkowo ale niestety nie było akcji serca...pani doktor powiedziała że szanse są 50/50,albo ciąża obumarła na dniach albo coś bicie serca przysłoniło... zrobiłam betę i czekam na wyniki, niestety ustąpiły mi objawy, wczoraj piersi bardzo bolały, dziś w ogole...ehh niestety będę się pewnie żegnać z Wami, trzymam kciuki za wasze dzieciątka
 
A kiedy masz wizytę? Mi nawet nie powiedziała jaki lekarz [emoji2356] a z nerwów zapomniałam zapytać, a dzis jak dzwonilam to Pani mówiła ze okaze sie dzień przed czy można z tatusiem bo lelarze zmieniaja zdanie z dnia na dzien
Ja się zapisałam do dr Łukasza Szwaczki, podobno mogę wejść z mężem, ale dzień przed mam się jeszcze zapytać.
Kurcze aż 100 zł to kosztuje?
 
reklama
A gdzie w takim razie będziesz robiła prenatalne? Kurcze zależało mi an darmowych ale w takiej sytuacji nie wiem co z tym Gyncentrum zrobić
Wiesz co ja robię gdzie indziej badania i tam mi powiedzieli 100 zł. Napisz z ciekawości jak będziesz znała cenę filmiku w Gyncentrum. Wiem, że jest taka możliwość bo widziałam na stronie ;) Ja też chce dokupić zdęcia 3D albo 4D i ciekawi mnie ile to kosztuje. Jak ktoś wie to napiszcie proszę ;)

Do Gyncentrum dzwoniłam, ale jakoś mi nie podeszła rozmowa z nimi ;/
Pani powiedziała, że oni nie są w stanie powiedzieć, że na 100 % wejdzie tata. Lekarzy, którzy wpuszczają też mi nie chciała podać. Mówiła, że raz lekarz wpuszcza, a potem jest zaostrzenie pandemii i już lekarz nie wpuszcza. Nikt nie da gwarancji więc sobie darowaliśmy.
Do tego zależy mi bardzo na obliczeniu ryzyka przedwczesnego porodu i preklamsji z pappy. Recepcjonistka nie miała pojęcia o czym mówię i to mnie zraziło. Kazała rozmawiać z położną. Ale kiedy rozmawiać jak już przyjdę na badania ? [emoji848] ja chce wcześniej wiedzieć czy się da czy nie i od tego zdecydować czy się zapisać akurat do nich.

No i pytanie do Was dziewczyny kochane :
Od czego zależy czy jest obliczane ryzyko przedwczesnego porodu i preklamsji z badania pappa ?
Czy można dopłacić za taką opcję? Czy to zależy od programu komputerowego w przychodni jaka robi prenatalne i nie zawsze się da ?
Kompletnie jestem zielona w temacie, a bardzo mi na tym zależy.
 
Do góry