reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mi w tamtym roku wyszło że przechodziłam igg miałam 7500 w tym roku jak robiłam badania na toksoplazme wyszło że wogole nie przechodziłam nie wiem od czego to zależy
 
reklama

Mi np. wyszło mega wysokie igg różyczki i tez byłam przerażona ale gin nawet nie zwrocil na to uwagi, mówił że to nic i wszystko ok:)
Także glowa do gory😊
Analiza wyników w morfologii to skomplikowana sprawa. Wielkie dzięki, mam nadzieję, że jest tak jak mówisz :) po rozmowie z lekarzem jutro dam znać :)
 
My po wizycie 🙂 niestety przyplątała się jakaś infekcja i dostałam tabletki
 

Załączniki

  • 00BD738A-FD26-4DE0-90B6-D4C4DD6B862E.jpeg
    00BD738A-FD26-4DE0-90B6-D4C4DD6B862E.jpeg
    145,4 KB · Wyświetleń: 131
Dziewczyny może pomożecie mi zinterpretować te wyniki?
Leukocyty trochę podwyższone bo masz stan zapalny co niestety widać również w moczu.
Odnośnie hemoglobiny i hematokrytu to nie jeść źle, też mam obniżone ponieważ to normalne w pierwszym etapie ciąży ze względu na zwiększoną objetosc krwi.
Organizm naprodukował więcej krwi to i krwinek objętościowo jest mniej.
Najbardziej martwilabym się moczem
 
Leukocyty trochę podwyższone bo masz stan zapalny co niestety widać również w moczu.
Odnośnie hemoglobiny i hematokrytu to nie jeść źle, też mam obniżone ponieważ to normalne w pierwszym etapie ciąży ze względu na zwiększoną objetosc krwi.
Organizm naprodukował więcej krwi to i krwinek objętościowo jest mniej.
Najbardziej martwilabym się moczem
Bardzo Ci dziękuję kochana za opinie 🙂 wizyte mam jutro to się dowiem co i jak. Niestety wyniki maga takie być bo ciąży nie planowałam, a pół roku przed ciążą schudłam 30kg w pół roku na diecie białkowej i to może być przyczyną takich wyników 😞
 
reklama
Do góry