reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
To moje wyniki tego PAPPA. Jednak za 2 dni mam wizytę u tego genetyka i u mojego ginekologa. Zobaczę co powiedzą. Na aminopunkcje nie pójdę. Pewnie zrobię NIFTY. To się rejestruje i zamawia przez internet?
IMG_20210510_173151.jpg
 
To moje wyniki tego PAPPA. Jednak za 2 dni mam wizytę u tego genetyka i u mojego ginekologa. Zobaczę co powiedzą. Na aminopunkcje nie pójdę. Pewnie zrobię NIFTY. To się rejestruje i zamawia przez internet? Zobacz załącznik 1269673
Tak, możesz przez internet, ale są też przychodnie i kliniki, które pobierają krew do Nifty. A u nich na stronie chyba jest też opcja, że przyjeżdża do Ciebie do domu pielęgniarka i pobiera Ci krew. Mi lekarz natomiast mówił, że poleca zrobić Sanco, jeśli już. Że to jest praktycznie to samo co Nifty, a jest robione w polskim laboratorium i wyniki są szybciej - bo 5 dni. Nifty jest wysyłane do Chin. Chociaż dziewczyny pisały tu, że Nifty też miały bardzo szybko wyniki.
 
Waśnie wracam z prenatalnych. USG ok, ale test PAPPA z krwi wyszedł bardzo źle. Lekarz powiedział, że da mi skierowanie na amniopunkcje. Za tydzień mam jeszcze udać się do genetyka. Jestem załamana.
Isanaa a to ty robiłaś w HiGen? Przepraszam nie pamietam ale mi pappa tez wyszła złe tam a wiem z innych badań ze wszystko jest ok. Zrob gdzieś dodatkowe usg. Jeśli jesteś z krk to dobijaj się do dobreusg. Mój gin poleca tez ultramedica ale nie znam tego. Trzymaj się to jeszcze nie wyrok! Mi z HiGen pani sugerowała amniopunkcję po pappie a mam b dobre wyniki z dobreusg plus potwierdzające to nifty.
 
W dobreusg robią tez nifty. Krew pobierają we wt i czwartki. Oddałam we wtorek i w kolejny czwartek miałam wynik (czeka się do 10 dni roboczych)
 
Tak, robiłam w Higen. Wedlug USG lekarz mówił, że wszystko ok, tylko ta zasrana PAPPA. Dzwonić jutro do tego Dobreusg, czy poczekać 2 dni na tego genetyka, co on powie?
 
reklama
Tak, robiłam w Higen. Wedlug USG lekarz mówił, że wszystko ok, tylko ta zasrana PAPPA. Dzwonić jutro do tego Dobreusg, czy poczekać 2 dni na tego genetyka, co on powie?
Twoja decyzja ostatecznie. Nie chce żebyś myślała ze ich jakos promuje specjalnie. Genetyk skąd? Jakaś zaufana osoba? Myśle ze teraz uspokoi cię tylko nifty. Ja gdybym miała jedynie dobre wyniki z dobreusg i nagle te zła pappe z HiGen poszłabym w nifty. Amniopunkcję to ostateczność ze wzgl na inwazyjnośc. Oczywiście musisz sama czuć co da ci największy spokoj.
 
Do góry