reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A z jakiego powodu ją miałaś wykonywana jeśli można spytać?
Podejrzenie trisomii ze względu na bardzo rzadką wadę łożyska. Koniec końców to łożysko oderwało się po 3 tygodniach ze względu na silne wymioty. W szpitalu była jelitówka. No i zakończyło się jak zakończyło. W innych szpitalach spokojnie dało się to uratować. Amniopunkcja jest wykonywana ciągle pod aparatem usg.
 
Ja po wizycie u lekarza prowadzącego. Wszystko jest dobrze. Nawet lekarz chwalił to dobre usg, gdzie polecalyscie mi zrobić prenatalne. Powiedział, że mają najlepszy sprzęt w Krk. I żebym odwołała jutrzejszą wizytę, bo raz, że robiłam w dobrym miejscu, dwa - mała jest już za duża na to badanie.
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam narwanego lekarza :D Wg jego dokumentów jest 12w (OM), wg moich max 11w2, oczywiscie na prenatalnych okazało się, ze jest za wczesnie, a wyników NIPT jeszcze nie ma i zaczynam się bać, ze pobrane w 10w przyjdą bez wyniku. Cała przygoda do powtórzenia za ponad tydzień :/
O kurczę to jednak tak jak przewidywalas [emoji51] nie zazdroszczę no niestety musisz teraz czekać [emoji54]
 
Ja cukier mialam okej teraz tez mam dobry tylko na krzywej robilam tez insuline i ona mi wyszla zbyt wysoko. Ale muszę kontrolowac bo jak sie ma IO to czesto cukrzyca ciążowa jest. A ja nie chce robic juz krzywej w ciazy wiec badam czesto cukier.
już mi trochę przeszło zamartwianie, mam nadzieję że będzie dobrze
 
Hej dziewczyny dzisiaj dostałam śluzu takiego gęstego jak galaretka co to może być? Mam dzwonić do lekarza? Czy to normalne? 16 tydzień :/
 
reklama
Niestety :D Z plusów mam podpisane pozwolenie na szczepionkę, mam terminy i już czuje ulgę :) Plus dzidziak wygląda dobrze, rozwija się poprawnie.
Kurcze, mam nadzieję, że u mnie jutro nie będzie takiej samej sytuacji i będzie można wykonać badanie :) Na kiedy umówiłaś się na szczepionkę? Ja pierwszy termin miałam na 15 maja, ale anulowałam i zapisałam się na 19 czerwca - będę wtedy w 18t. Zdecydowałam, że pewniej będę się czuła, jak zaszczepię się po 16 tygodniu. Zresztą na 16 czerwca zapisałam się też do flebologa, żeby sprawdzić, czy nie mam żadnych zakrzepów, itd, bo mój lekarz prowadzący wspominał, że zastanawia się, czy na ten okres okołoszczepionkowy nie dać mi heparyny.
 
Do góry