reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, czy któraś z Was miała w ciąży infekcję grzybiczą pochwy? Kurcze, boję się, że coś zaczyna się dziać, bo czuję jakieś lekkie pieczenie podczas oddawania moczu i widzę zaczerwienienie. Napisałam maila do mojego lekarza, bo nie ma do niego szybkich terminów, więc pewnie będę wiedzieć trochę więcej - ale może któraś z Was przechodziła? Miałyście jakieś leki?
Ja mialam początki infekcji i zaleconą nystatyne pomogło. Co jakiś czas odczuwałam dyskomfort ale wydzielina byla okej. Zmieniłam plyn do higieny intymnej z Ziaja na taki który poleca na blogu sroka o firmy Sylveco i jest o niebo lepiej myślę ze tamten plyn mógł mnie podrażniać w okolicach intymnych :/
 
reklama
U mnie dzisiaj tez bóle brzucha a mialam spokój kilka dni. Odn2 tygodniu boli mnie brzuch tylko co kilka dni ale tak mnie ten ból stresuje ze leże plackiem cały dzień żeby się nie rozkręciły jakieś skurcze porządne ;/
 
Ważne, że z dzieciątkiem wszystko ok! Mam nadzieję, że Ty też poczujesz się lepiej. A co oznacza, że ciąża nie jest dla Twojego ciała stanem fizjologicznym? Chodzi właśnie o te duszności i inne dolegliwości? Przy pierwszej ciąży też tak miałaś?
No ja straciłam już trójkę dzieci i każda ciąża dla mnie i dla lekarza jak pole bitwy. W 2 trymestrze czuje się znacznie lepiej, ale brak mi sił, macica mi się stawia, czuję ciągły dyskomfort, że najchętniej to bym ciąże przespała. Wczoraj strasznie mi się nasiliły dusznosci, choć myślę że to też stres zrobił swoje. W ciąży z synem też tak miałam tylko mniej odczuwałam bo ciągle leżałam i odpoczywałam. Teraz trzeba się nim też zająć. Wczoraj jak się przyznałam na wizycie ze w planach od zawsze była 3 dzieci to mi lekarka nie mogla uwierzyć. 🙈
 
Ja bardziej odczuwam takie drżenia. Chociaż wczoraj jak wyszłam na spacer to czułam taki ucisk w macicy, że myślałam, że mi zaraz wszystko dołem wyleci.
Tez czasem mam takie drżenia ale bardzo sporadycznie, za to ucisk jak najbardziej 😏i czasem mega parcie na pęcherz 🙄(pęcherz zdrowy, żadnej infekcji również nie ma)
 
Lekarz na wizycie prywatnej poradził mi żeby zrobić test Nifty a nie inne zamienniki typu sanco, nie bardzo zrozumiałam dlaczego ale stwierdził że jak już koniecznie chce to mam wybrać Nifty
 
reklama
Do góry