reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Wczoraj bolał mnie brzuch i mam wrażenie ze urósł przez noc 🤯 tez tak macie że rośnie Wam w oczach prawie mi już sporo odstaje i to w tamtym tygodniu zaczął
Hey dziewczyny. Witam sie w 14 tygodniu i również brzuch mnie czasem ciągnie ale nie jest to jakis koszmarny bol staram się wypoczywac ale od wczoraj tylko spac mi się chce czy to normalne gdzie ta energia w trymestru 🤔 Apetyt tak wraca ale rzoładek nadal nie przyjmuje i te mdłości teraz juz popołudniowe nie ranne. Co do brzucha mała kulka i tez mam tą fałdke nie wygląda to ładnie ale przed ciaza tez tak miałam 😏 Ale jak mi cycki urósły to szok 😳
 
Hey dziewczyny. Witam sie w 14 tygodniu i również brzuch mnie czasem ciągnie ale nie jest to jakis koszmarny bol staram się wypoczywac ale od wczoraj tylko spac mi się chce czy to normalne gdzie ta energia w trymestru 🤔 Apetyt tak wraca ale rzoładek nadal nie przyjmuje i te mdłości teraz juz popołudniowe nie ranne. Co do brzucha mała kulka i tez mam tą fałdke nie wygląda to ładnie ale przed ciaza tez tak miałam 😏 Ale jak mi cycki urósły to szok 😳
 
Cześć dziewczyny:)) jestem w 15 tygodniu:) jestem tutaj nowa. Jest to moja druga ciążą. Pierwsza stracona w 10 tyg przez częściowy zasniad groniasty.. chciałabym się was zapytać kiedy będziecie zaczynać gromadzić rzeczy dla dzidziusia? I wgl od czego zacząć? Dodam że jest to pierwsza ciążą w rodzinnie i też będę musiała się zaopatrzyć we wszystkie rzeczy:))
 
Z dobrych wiadomości to dzidziuś jest zdrowy, żywy i słodki. Z gorszych to mam plamienie, jest mały krwistek. Dostałam skierowanie do szpitala bo durny lekarz nie zrobił USG tylko od razu szpital. No więc leżę 😤
 
Cześć dziewczyny:)) jestem w 15 tygodniu:) jestem tutaj nowa. Jest to moja druga ciążą. Pierwsza stracona w 10 tyg przez częściowy zasniad groniasty.. chciałabym się was zapytać kiedy będziecie zaczynać gromadzić rzeczy dla dzidziusia? I wgl od czego zacząć? Dodam że jest to pierwsza ciążą w rodzinnie i też będę musiała się zaopatrzyć we wszystkie rzeczy:))
Ja czekam do samego końca z zakupami. Może 7-8 miesiąc. Teraz można wszystko przez internet zamówić bez wychodzenia z domu, więc się tym nie martwię.
 
Ja czekam do samego końca z zakupami. Może 7-8 miesiąc. Teraz można wszystko przez internet zamówić bez wychodzenia z domu, więc się tym nie martwię.
A czekasz do samego końca żeby nie zapeszać? Czy po prostu tak Ci jest wygodniej? Wybacz że dopytuje ale sporo znajomych już od 5 tygodnia kompletują rzeczy bo podobno jest ich długą lista i nie chcą zostawiać wszystkiego na sam koniec bo np. mogą dużo wcześniej urodzić albo trafić do szpitala i nie zdążą ze wszystkim. I sama nie wiem jak to rozegrać
 
Cześć dziewczyny:)) jestem w 15 tygodniu:) jestem tutaj nowa. Jest to moja druga ciążą. Pierwsza stracona w 10 tyg przez częściowy zasniad groniasty.. chciałabym się was zapytać kiedy będziecie zaczynać gromadzić rzeczy dla dzidziusia? I wgl od czego zacząć? Dodam że jest to pierwsza ciążą w rodzinnie i też będę musiała się zaopatrzyć we wszystkie rzeczy:))
Ja tak myślę ze zacznę gromadzić od lipca po połówkowych jak bede wiedziała płeć [emoji16] Nie mówię tu o wózku czy łóżeczku bo to dużo miejsca zajmuje takze takie większe rzeczy na sam koniec zostawie [emoji6] A Ty kiedy planujesz? Myślałaś już?
 
Ja tak myślę ze zacznę gromadzić od lipca po połówkowych jak bede wiedziała płeć [emoji16] Nie mówię tu o wózku czy łóżeczku bo to dużo miejsca zajmuje takze takie większe rzeczy na sam koniec zostawie [emoji6] A Ty kiedy planujesz? Myślałaś już?
Przyznam Wam, że kilka dni temu weszłam w wózki tak z ciekawości, żeby popatrzeć ... 😱😱😱 ile tego jest?!
Przeraziłam się i powiedziałam mężowi, że to będzie jego działka, bo ja nie mam pojęcia jak wybrać wózek z ponad tysiąca modeli 🙈
 
reklama
Przyznam Wam, że kilka dni temu weszłam w wózki tak z ciekawości, żeby popatrzeć ... [emoji33][emoji33][emoji33] ile tego jest?!
Przeraziłam się i powiedziałam mężowi, że to będzie jego działka, bo ja nie mam pojęcia jak wybrać wózek z ponad tysiąca modeli [emoji85]
To jest racja ogrom tego jest [emoji1787] mimo ze jeszcze nic nie kupuje to jak przechodze obok działu dziecięcego to same nogi mi idą żeby pooglądać [emoji1787] narazie tylko ogladam ale piękne te ciuszki [emoji51][emoji16]
 
Do góry