reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dołączam zdjęcie malutkiego pęcherzyka. Zobaczymy co się okaze. może beta tak mało przyrosła bo nie będzie zarodka .Zobacz załącznik 1252807
Nic się nie martw poki nic Ci nie powiedział lekarz złego, nieraz trzeba trochę poczekać i bądź dobrej myśli ❤ czasami trzeba czasu żeby wszystko się rozwinęło, może jest dużo za wcześnie. A który to tydzień ?
 
Tak mi wyszedl test czułość 10 9 dni po @ ktora nie przyszla martwie sie czy nie za slaba kreska
 

Załączniki

  • Screenshot_20210326-174630_Gallery.jpg
    Screenshot_20210326-174630_Gallery.jpg
    380,7 KB · Wyświetleń: 91
Jeaaa gratuluję Wam Dziewczyny biedne dziadziusie i serduszka są, 🥰😍😍😍
Muszę to uczcić kanapka z KFC (ale sałatę wezmę swoją z domu bo boję się listeriozy hahaha)
Nie zamartwiaj się i nie czytaj bo to jest najgorsze co może być. Ja pamietam jak sie katowałam internetem i w poprzedniej ciazy i przy okazji diagnozowania choroby nowotworowej taty to myslalam ze sie wykoncze sama. Teraz staram się ograniczać czytanie a tez mialam i w sumie nadal mam rozne mysli. To forum jest najlepsze 🙃 I w sumie strasznie się denerwuje wizyta, mam ja w srode i stresik jest ale wyobrażam sobie ze jest wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry