reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Moje pierwsze dziecko urodziło się z wagą 4460g . Położna na porodówce burczała że kobiety w ciąży jedzą witaminy a potem takie duże dzieci się rodzą.
Mój obiad to szynka w sosie, tłuczone ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej.
No mjie tez tak uczono z tymi witaminami ze należy odstawic je 8-9miesiac bo wtedy najwiecej dziecko zabiera..i ma najszybszy wzrost,a dopakowane witaminkami przybiera znaczniej..
Ale i to ostawienie nie przeszkodzilo ki w upadaniu 2 syna do 4250g :D pierwszy wyszedl sam 3630. Teraz jednak licze na czlowieka ponizej 4kg 😂🤣
To 2 trymestr jest nasz! Będziemy ćwiczyć te które mogą i mają bezpieczna ciąże. Ja też nie chce dużo przybrać a i ułatwić trzeba sobie poród.
Można zrobić osobny wątek i wkładać ćwiczenia dla kobiet w ciąży. 😉🙂
Noooo ja sie jie moge doczekac cwiczenia spowrotem.. ale kurdze dzis zrobilismy sobie z chlopakami dluzszy spacer do koleżanki ok. 5 km w te i nazat i czuje w krzyzu i podbrzuszu... Eh... Ale sie nie poddam ooooo nie!
 
A ja miałam placki ziemniaczane z jogurtem, ale zjadłabym taki śląski obiad najchętniej, czyli rosół, rolada, kluski i modro kapusta 😃 takie smaki za mną chodzą 😋
o jezu ale mi narobilas. Jutro klepie kluski slaskie, rosół to sam się robi. Przez Ciebie nie wiem czy zaraz się za to nie brać 🤣🤣
 
Czy tez tak macie ze jest Wam niedobrze ale nie codziennie tylko np. co drugi dzień? 🙈
Wczoraj czułam się dobrze, dzis ledwo funkcjonuje i tak co 2/3 dni się zmienia..
Chyba tak.. Jeszcze rano zadowolona byłam, że mdłości od kilku dni brak, a teraz ledwo zipie 🥴🤢 Mdli mnie już z 5h.. Nawet jedzenie nie pomaga.
 
To 2 trymestr jest nasz! Będziemy ćwiczyć te które mogą i mają bezpieczna ciąże. Ja też nie chce dużo przybrać a i ułatwić trzeba sobie poród.
Można zrobić osobny wątek i wkładać ćwiczenia dla kobiet w ciąży. 😉🙂
To ja jestem za, też chętnie się poruszam, nie mam przeciwskazań i mam nadzieję, że tak zostanie, a dodatkowy ruch się przyda 😉
o jezu ale mi narobilas. Jutro klepie kluski slaskie, rosół to sam się robi. Przez Ciebie nie wiem czy zaraz się za to nie brać 🤣🤣
Ja dzisiaj miałam pierogi ale jak się tu naczytalam o tych plackach ziemniaczanych, kluskach slaskich to tez obowiązkowo coś jutro muszę zrobić 🙈
 
Czy tez tak macie ze jest Wam niedobrze ale nie codziennie tylko np. co drugi dzień? 🙈
Wczoraj czułam się dobrze, dzis ledwo funkcjonuje i tak co 2/3 dni się zmienia..
Tak.. W święta umierałam strasznie. Dziś do obiadu porażka a teraz już lepiej. Tylko ja mam tak, że mimo, że mi nie dobrze to jem. Pomagają słodycze 😂 co jest bardzo złe w moim przypadku 😂jedne co się nie zmienia to ból piersi który jest okropny, ciagle boli tak samo od samego początku (już miesiąc 🤭)
 
reklama
u mnie xzis ogórkowa ale naszła mnie teraz na krokiety z pieczarkami i corka poleciała do biedry kupic🤪 normalnie czuje ich smak ehh
Ja z kolei jutro robię krokiety z kapustą i grzybami na mące żytniej. Grzybki już się moczą i pięknie pachną 🍄🍄🍄 oczywiście danie bez mięsa bo mi śmierdzi ( biedny ten mój mąż 😂)
 
Do góry