reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Też dzis na wizycie okazalo sie ze z usg mam 9+4 a z miesiaczki 10+2 chociaz wydaje mi sie ze ten sprzet jest sredni. Teraz nie wiem jak sie na prenatalne zapisac...najgorsze ze chodze tez z enel medu na wizyty i tam na ich sprzecie jest ok. Zglupialam.
też mam tydzień różnicy, tylko tydzień starszą(choć to niemożliwe bo akurat wtedy miałam @ i na pewno się nie kochaliśmy, chyba że bąbello jest większy) i powiedziała aby sugerować się data z usg i tak też przekazałam podczas rejestracji
 
reklama
Hmm szkoda że nie uprzedziłaś bo wczoraj wysłane było do Aniaslu o utworzenie zamkniętej grupy z dziewczynami od listy @Amaleta
Ale co ty sie przejmujesz. Ty zrobilas wszystko jak należy. Ale może przy okazji wlasnie , niektóre dziewczyny zrozumieją jakie moga byc postaci trolla :p
 
Hmm szkoda że nie uprzedziłaś bo wczoraj wysłane było do Aniaslu o utworzenie zamkniętej grupy z dziewczynami od listy @Amalety
a co się z tym gryzie? bo nie bardzo rozumiem :)
tam przecież są osoby które przeszyły Waszą weryfikację, a ja stworzyłam dla innych chętnych osób grupę które tej weryfikacji nie przeszły. Grupa została stworzona przeze mnie wczoraj przed północą a dziś daję o niej znać bo dopiero miałam czas o tym napisać
 
Nic ponad to że dziwna jesteś....
a co się z tym gryzie? bo nie bardzo rozumiem :)
tam przecież są osoby które przeszyły Waszą weryfikację, a ja stworzyłam dla innych chętnych osób grupę które tej weryfikacji nie przeszły. Grupa została stworzona przeze mnie wczoraj przed północą a dziś daję o niej znać bo dopiero miałam czas o tym napisać
 
A to jedna grupa wyklucza jakoś druga ? 🤔
A masz sile pisac na 2-3 grupach jednoczesnie? Z tego co tu widze, to glosy sprzeciwu pojawiaja sie bo dziewczyny nie nadazaja z czytaniem i pisanem na jednej..

To co sie w tej chwili dzeje, @Mila09, to jest malo kulturalne wprowadzanie fermentu.

Temat byl walkowany na milion sposobow 2-3 tygodnie temu.
 
A to jedna grupa wyklucza jakoś druga ? 🤔
Ej no dla mnie tak.. albo jesteś na jednej albo (być moze, tak ktos koze pomyśleć) wynoszsz informacje z grona zamkniętego(ktore zostalo zamnkjiete zeby info zostawalo na nim) na drugą, również zamkniętą, rozumiesz.. tak nie powinno byc.. ale to koja opijia. Kazdy koze miec swoją. ;) Ale w takim wypadku uwazam ze wogóle bez sensu jest zakladac grupe zamknieta ,bo w sumie po co :D
 
Ej no dla mnie tak.. albo jesteś na jednej albo (być moze, tak ktos koze pomyśleć) wynoszsz informacje z grona zamkniętego(ktore zostalo zamnkjiete zeby info zostawalo na nim) na drugą, również zamkniętą, rozumiesz.. tak nie powinno byc.. ale to koja opijia. Kazdy koze miec swoją. ;) Ale w takim wypadku uwazam ze wogóle bez sensu jest zakladac grupe zamknieta ,bo w sumie po co :D
Bardziej pytałam o stronę techniczną. Jeśli nie ma problemu technicznego aby założyć dwa takie prywatne wątki to spoko no kazdy może sobie zadecydować 😃 jasne bezsensu Aby kazdy zakładał swoj osobno bo cóż .. będzie sobie mógł popisać sam ze sobą 🤣
 
Kurcze kobieto - pozamiatałaś [emoji123] [emoji16]

Nic ponad to że dziwna jesteś....

Dokładnie

A masz sile pisac na 2-3 grupach jednoczesnie? Z tego co tu widze, to glosy sprzeciwu pojawiaja sie bo dziewczyny nie nadazaja z czytaniem i pisanem na jednej..

To co sie w tej chwili dzeje, @Mila09, to jest malo kulturalne wprowadzanie fermentu.

Temat byl walkowany na milion sposobow 2-3 tygodnie temu.
 
Bardziej pytałam o stronę techniczną. Jeśli nie ma problemu technicznego aby założyć dwa takie prywatne wątki to spoko no kazdy może sobie zadecydować 😃 jasne bezsensu Aby kazdy zakładał swoj osobno bo cóż .. będzie sobie mógł popisać sam ze sobą 🤣
Technicznie nie ma problemu. Bardziej chodzi o to, ze mnie panienka uczyła kultury ,a sama zachowała sie w sposób bardzo nieelegancki.. :) i jeszcze udaje głupa 😂🤣🙈

Dobrze, ze jestem w ciąży i nie chce mi się kompletnie denerwowac takimi osobami 🤣😂
 
reklama
@Ces ja dziwna jestem? Bo stworzyłam grupę dla osób które chcą mieć prywatne pole do pisania a nie przechodzą waszej chorej weryfikacji żeby być u Was na grupie? Zastanów się

@Amaleta o jakim wprowadzaniu fermentu Dziewczyno piszesz... Przeczytaj jeszcze raz jaki jest sens założenia "mojej" grupy i wtedy wypowiedź się jeszcze raz.
Osoby które waszych wymagań nie przeszły również mają prawo pisać na prywatnym forum, nie na waszym to innym, jaki macie z tym problem. Ja tylko ułatwiłam sprawę dla tych osób.

Nie rozumiem, boli Was to, że została stworzona nowa grupa?
 
Do góry