reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

A w którym tygodniu ciąży wtedy byłaś?
Mnie to nie rusza, już tyle razy bawiłam się w USG na NFZ że luz, poczekam. Jak jest dziecko to siedzi sobie i rośnie, jak nie ma to nie ma i nic na to najlepszy lekarz ani USG nie pomoże. Zależało mi głównie na tym żeby mieć w papierach wpisaną wizytę w razie gdybym miała starać się o becikowe.
Wow szacun dziewczyno jesteś oazą spokoju, podziwiam. Chciałabym mieć chociaż 5% takiego spokojnego i racjonalnego podejścia jak Ty :) naprawdę zazdroszczę 🙃
 
reklama
Jestem 12 tydzień od czasu do czasu mam bóle krzyża ale to już od pierwszych dni ciąży to miałam na usg jest wszystko ok. Ale się trochę martwię . Macie tez takie bóle???
 
Jestem 12 tydzień od czasu do czasu mam bóle krzyża ale to już od pierwszych dni ciąży to miałam na usg jest wszystko ok. Ale się trochę martwię . Macie tez takie bóle???
ja jestem w 8 tygodniu i jedyne objawy to bóle podbrzusza skinsultuj to z lekarzem może masz macicę inaczej położona tzn tyło zgięcie ?
 
Dziewczynki ostatnio do was pisałam z potwierdzeniem ciąży w 6t🙂
Dziś 9+4 i nie mogę się doczekać wizyty za tydzień! 🤰🏻🍀
Miałam trzy tygodnie mdłości i wymiotów, myślałam że się wykończę, ale koleżanka poleciła mi napar z imbiru i jak ręką odjął☺️
Ostatnio kichnęłam dosyć mocno i bardzo zabolało, ale mam nadzieje, że to nie doprowadziło do tragedii. Chociaż od tamtej pory czuje się... normalnie. Nie mam bóli i skurczy jak wcześniej. Pozdrawiam i życzę cudownej soboty ☀️❤️
I znowu ja... Wczoraj miałam drugą wizytę. Aż mi łezka poleciała, jak zobaczyłam 4cm szczęścia 🍀❤️ Niesamowite uczucie🤰🏻
Trzymam za Was kciuki dziewczynki 😍
 

Załączniki

  • A8FD46FB-0E78-40D1-8CE5-B085E7A8061A.jpeg
    A8FD46FB-0E78-40D1-8CE5-B085E7A8061A.jpeg
    135,6 KB · Wyświetleń: 99
Jestem 12 tydzień od czasu do czasu mam bóle krzyża ale to już od pierwszych dni ciąży to miałam na usg jest wszystko ok. Ale się trochę martwię . Macie tez takie bóle???
Ja mam od poczatku bóle krzyża jak coś robię albo schylam się dłuższy czas lub jak dużo mam ruchu tego dnia. Jesli leniuchuje w łóżku nic nie boli. Jak Cie to martwi powiedz lekarzowi jednak wydaje mi sie ze nie masz sie co denerwować dopóki ból jest niewielki.
 
Ja mam od poczatku bóle krzyża jak coś robię albo schylam się dłuższy czas lub jak dużo mam ruchu tego dnia. Jesli leniuchuje w łóżku nic nie boli. Jak Cie to martwi powiedz lekarzowi jednak wydaje mi sie ze nie masz sie co denerwować dopóki ból jest niewielki.
U mnie po jednej stronie występuje ból ale bardziej w okolicy pośladka, z tego co czytałam to mogą takie bólę występować w ciaży..
 
reklama
Do góry