reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej dziewczyny. W końcu weekend :) zaraz trochę się postaram nadrobić. Koncze 10 tydzień. W tym tygodniu widziałam malucha i wszystko w porządku. Już 3cm :) Ciagle w zasadzie nikt nie wie a ja już spodni nie mogę dopiąć. Właśnie zrobiłam zakupy na Vinted. Zobaczymy co przyjdzie :) w poprzednich ciążach do 14ego tygodnia minimum nic a nic a teraz inaczej no ale cóż.
Za 13 dni pierwsze usg prenatalne. Taki przełomowy ten kwiecień chyba dla większości tu jeśli chodzi o badania. Trzymam kciuki za dobre wyniki!
 
reklama
Dziękuję Ci serdecznie. Gorączkę razem mam raz nie mniej więcej koło 38. Mam te durne elektryczne termometry i one bzdury pokazują. Zależy gdzie pomieżę tam mam inaczej:/
Zastosuje się do twoich i twojej dr radę. Dziękuję raz jeszcze.
Przykro mi ze chorujesz :/ mam nadzieje ze się szybko wygrzebiesz bez mocnych objawów. Na maksa teraz się właśnie stresuje żeby nie zachorować bo kwarantanna oznaczałaby brak możliwości badań które jednak teraz trzeba zrobić. Tobie uda się zakończyć kwarantannę przed 13tyg?
 
Dzień dobry ale tu cisza spokój.
Mam kupę sprzątania a jedyne co robię to leżę i pije wodę.
Normalnie nic mi się nie chce.
Nie gotuję dzisiaj, niech każdy je co chce.
Wczoraj moje mdłości osiągnęły level hard. Całe popołudnie i wieczór to koszmar. Waga jest na minus półtora kg.
Dziewczyny umawialyscie się już na połówkowe?
 
Oj widzę ze coś się spięło towarzystwo w ciągu tygodnia :) ah te hormony dziewczyny :)

słuchajcie czy jest może tutaj osoba (w ciąży) lub zna kogoś kto szczepił się na covid i ma jakaś opinie lekarska w tym temacie? Znów się zapomniałam zapytać ginekologa zreszta założenie mam takie ze dopiero po prenatalnych bym to robiła. Ktoś coś może? Dziękuje :)
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn stosujacych hepryne. Czy smarujecie czymś brzuszek jak wam wyjdzie jakiś siniak po zastrzyku? Mi dziś wyskoczył mega siniak i nie ukrywam, że mnie pobolewa 😞
 
hahaha to jaaa na bank mam mega wzdęcia i brzuch mi wywalilo a cyce też pod pachy lecą. Ale któraś też coś wspominała o wiecznie stojących sutkach przyjąć sie hahha
Ja wspominałam! Bo mam z tym dramat 🙌
I powiem Wam, że mi też brzuch wywaliło. Oglądam zdjęcia gwiazdek na instagramie i czasem mam wrażenie, że w 8 miesiącu ciąży mają mniejszy niż ja wieczorem 😵
 
Aha, dziekuje za info. A czy czułaś się po tym leku dobrze? Mnie pobolewa podbrzusze i czasmi głowa, więc myślałam że to za duża dawka. Ale skoro też stosujecie takie dawki więc ja też.
Wiesz co ja mam 6 różnych leków więc ciężko taka się odnieść. Ale w sumie pierwszy był duphaston wprowadzony bo jestem na nim praktycznie od owulacji i czułam się dobrze. Po duphastonie nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych.
Podbrzusze też mnie bolało na początku, a teraz już nie. Myślę, że to jest normalny objaw ciąży bo większość dziewczyn na forum tu pisze, że tak ma ;)
A ból głowy to nigdy nie mam. Więc to raczej nie od leków. Zmierz sobie ciśnienie bo ja tak miałam wykryte nadciśnienie tętnicze na które choruje. Bardzo często bolała mnie głowa i lekarz zalecił kupić ciśnieniomierz. Winowajca się znalazł. I po wprowadzeniu leków bóle głowy zniknęły. To było przed ciążą. W ciąży nadciśnienie jest bardzo groźne, więc trzeba uważać.
 
Ja wspominałam! Bo mam z tym dramat 🙌
I powiem Wam, że mi też brzuch wywaliło. Oglądam zdjęcia gwiazdek na instagramie i czasem mam wrażenie, że w 8 miesiącu ciąży mają mniejszy niż ja wieczorem 😵
Ja dzisiaj stanelam na wadze i pierwszy kg do przodu, jakoś tak miałam cały czas nadzieję że nie przytyje :d bez sensu :p

Ja właśnie wczoraj wieczorem po kolacji patrze a tam dwa razy większy bebzol niz rano ;)
 
Dzień dobry dziewczyny:)
Witam i zarazem się żegnam, nie dam rady wyrobić na dwa fora i uciekam na zamknięty :)
Życzę Wam spokojnych ciąż, mało objawów i zdrowych maluszków [emoji4][emoji4]
3majcie się cieplutko [emoji8]
 
reklama
Dziewczynki ostatnio do was pisałam z potwierdzeniem ciąży w 6t🙂
Dziś 9+4 i nie mogę się doczekać wizyty za tydzień! 🤰🏻🍀
Miałam trzy tygodnie mdłości i wymiotów, myślałam że się wykończę, ale koleżanka poleciła mi napar z imbiru i jak ręką odjął☺️
Ostatnio kichnęłam dosyć mocno i bardzo zabolało, ale mam nadzieje, że to nie doprowadziło do tragedii. Chociaż od tamtej pory czuje się... normalnie. Nie mam bóli i skurczy jak wcześniej. Pozdrawiam i życzę cudownej soboty ☀️❤️
 
Do góry