reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

USG pierwszego trymestru

Hej dziewczyny, a powiedzcie kiedy wybrałyście się na pierwszą wizytę u gin i kiedy udało wam się usłyszeć serduszko? Dzisiaj zaczynam 6t i zastanawiam się czy mogę już się zapisywać na przyszły. Też nie chciałabym iść za szybko, żeby faktycznie coś zobaczyć i się dowiedzieć :)
Możesz się na przyszły spokojnie zapisać. 7+0 już wszystko na pewno będzie ładnie widoczne. :)
 
reklama
Do góry