reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej hej :)
Witam się z Wami z pułapu 10+0tc :) póki co dwa dni nudności, żadnych nieprzyjemnych objawów. Trochę ciężko czasami 8h wysiedzieć przed komputerem, ale ćwiczenia w przerwach pomagają :)

od dzisiaj wdrożona dieta dla cukrzyków ciążowych ze względu na nadwagę i żeby w miarę w ryzach się trzymać.
W przyszłym tygodniu albo za dwa tygodnie prawdopodobnie badania prenatalne, ale jeszcze kwestia przemyślenia na jakie się zdecydować.
pozdrawiam, miłego dnia i zdrówka dla wszystkich przyszłych mam :)
 
reklama
Już było dobrze po tej luteinie dopochwowej i znów Nawrot brązowego śluzu.. Ja nie wytrzymam dziewczyny.. Próbuję się dodzwonić do drugiego lekarza.. Może przyjmie mnie wcześniej albo każe podjechać do szpitala.. Boże tak się denerwuje a wizytę mam 27.04
 
A badałaś poziom progesteronu ? Jeśli nie to moze warto wiem ze sa silniejsze leki niz duphaston. Ja jutro na badania pojade i chyba tez zbadam dla świętego spokoju.
Dzisiaj rano poleciałam zbadać ten progesteron, żeby być spokojna. Zapłaciłam 44zl. Teraz czekam na wyniki. Mam nadzieje, że będą popołudniu.
 
Duphaston biorę od początku ciąży 3x1, ale miałam plamienia i lekarz zwiększył do 3x2. Tydzień temu byłam na IP z powodu krwawienia. Lekarz nie podał przyczyny. Powiedział, że z ciąża wszystko ok i mam leżeć. W poprzedniej ciąży też plamiłam i mimo brania duphaston ciąża obumarła w 12 tygodniu. Może ten duphaston jest za słaby dla mnie.
Progesteron besins 200 dopochwowo 3x1
 
Drogo jakoś, ja płaciłam 25 zł za badanie progesteronu.
Co labolatorium to inna cena. U mnie w miasteczku beta hcg 95 zl 🤣🤣 dlatego jeździłam do większego miasta robić. A D3 robilam za 35 a w Polmed gdzie mam pakiet Medicover 100 zl płaciłam:/ nie chciałam juz dodatkowo sie kuć na sama d3. Ale masakra takie rozbierznosci to powinno być jakos ujednolicone bo podjeżdża pod zwykle oszustwo 😑
 
Bardzo mi przykro 😔 przytulam Cię mocno ! To bardzo trudne, wiem co czujesz.

Czy możesz napisać jakie miałaś TSH i progesteron ? 😔
Dziękuję Wam wszystkim 😘 @rossig to moje wyniki : tsh przed ciąża 2.97 ( a juz wtedy powinnam mieć ponizej 2.5 najlepiej ponizej 2 . Takie tez sa normy dla kobiet w ciazy aby tsh bylo ponizej 2.5 . Juz wtedy powinnam byc skierowana na poszerzona diagnostyke tsh czyli AntyTpo, AntyTg, Ft3, Ft4) tsh w 9 tc 3.85.Dali euthyrox 25 . Nadal nie dali mnie na diagnostyke wiedzac ze mam chorobe autoimmunologiczna i 2 poronienia za soba.Widelki z TSH na wynikach z laboratorium nie bierze sie pod uwage dla kobiet starajacych sie o dziecko i dla ciezarnych.
Progesteron 7 tc 22.3 wtedy dali mi luteine pierw 200mg , później nie robili mi wyników i dostałam krwawienia minal wtedy tydzien i zwiekszyli do 400 i sama zrobilam progesteron i dopiero bylo na 9tc 30.94.
Dopiero jak ta lekarka w szpitalu mi powiedziala o tym tsh i zdziwila sie ze nie mialam dodatkowej diagnostyki. W szpitalu ki juz nie zrobili badan na tsh. Dlaczego ? Nie wiem. Jeszcze raz Wam dziękuję.
 
reklama
Lekarz z którym jestem umówiona na 27 nie odbiera a ja jestem zaniepokojona tym śluzem. Idę więc jutro do doktora, który zajmował się mną jeśli chodzi o przygotowania do zajścia w ciąże po poronieniu. Trzymajcie kciuki jutro o 12
Masz brązowy śluz? Ja ostatnio też zaczęłam mieć i konsultowałam to z lekarzem. Powiedział, że może to być od luteiny dopochwowej. Dopóki nie ma krwawień lub różowego śluzu to nie ma co panikować, chociaż wiadomo warto sprawdzić jak Cię ta sytuacja niepokoi :)
 
Do góry