reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja też czyszczę gazikiem jslowym, czasem skrsplam lekko witamina C, bo czytałam że kwaśne środowisko zapobiega rozwojowi plesniawek. U nas zaskakująco w ogóle jej nie przeszkadza czyszczenie.

Jak dzisiaj wasze maluchy? Bo moja maruda, cały dzień płacz i na rękach. Już nie wiem czy ona tak po prostu czasem ma, czy to pogoda, skok rozwojowy.... 🙄🤷‍♀️

U nas dzisiaj wyjątkowy spokój. W nocy ładnie spał, w dzień bardzo grzeczny. Mam nadzieję że u nas już po skoku (dzisiaj kończymy 12 tydzień) i teraz już będzie trochę spokoju...
 
reklama
Czy ktoś przechodził już przez zapalenie ucha?
Moja córka od 3 dni jest bardzo niespokojna, płacze na wysokich tonach, zaczyna jeść po czym zaraz wypluwa smoczek i płacze, wieczorem długo „wierzga” zanim zaśnie i jeździ głową po poduszce, kilka razy zwymiotowała tak, że aż na podłogę chlusnęło (wcześniej nigdy tak nie było), w dzień wyjątkowo dużo spi i chce się przytulać ...jak czytam to są to wszystkie objawy zapalenia ucha oprócz gorączki (na szczęście!)
Jutro muszę znaleźć jakiegoś lekarza i pojechać z nią :/
 
Hej ja mam grzybice od początku ciąży, miałam przepisana nystatyne,pimafucin i teraz mam gynazol (dopochwowo) i jeszcze na dodatek mam bakterie w moczu i miałam antybiotyk. I właśnie czytalam, ze ten gynazol nie powinien być stosowany w 1 tc ale myśle ze moja ginekolog wie co robi.
Przepraszam nie gynazol tylko gyno-femidazol
Czy z dzieckiem wszystko okej? Przez te infekcje?
 
Czy ktoś przechodził już przez zapalenie ucha?
Moja córka od 3 dni jest bardzo niespokojna, płacze na wysokich tonach, zaczyna jeść po czym zaraz wypluwa smoczek i płacze, wieczorem długo „wierzga” zanim zaśnie i jeździ głową po poduszce, kilka razy zwymiotowała tak, że aż na podłogę chlusnęło (wcześniej nigdy tak nie było), w dzień wyjątkowo dużo spi i chce się przytulać ...jak czytam to są to wszystkie objawy zapalenia ucha oprócz gorączki (na szczęście!)
Jutro muszę znaleźć jakiegoś lekarza i pojechać z nią :/
A dotykałaś jej okolice ucha?
 
Nie nie słyszałam nic takiego i nie wyczytałam
Wiesz co wyczytałam w internecie ze trzeba myc wiec zrobiłam próbę tego mycia
Ja tez wokół palca owijam guzik mocze w przegotowanej wodzie i jeżdżę po działać podniebieniu i języku jest to szybka akcja bo małego rwie na wymioty 😅nie wiem czy ma to pomoc ale glowa spokojniejsza
U nas przyszedl dzis smoczek curaprox no takiego smoczka jeszcze nie widziałam, mały chyba nie lubię smoczków. Ssie dłużej napewno niz te lovi nuk bibs nie rwie go tak na wymioty ale on jak spi to tyle ze go trzyma w ustach bo to nie ciagnie bardzo często wylatuje mu smok albo wypycha językiem, nie powiem ssie dłużej niż tamte bo go tak nie zrywa . Będziemy próbować może podłapie
Ale smoczek jest napewno zdrowszy niż te sklepowe bo ten nie wytwarza podciśnienia bo ma tjb otwarty ten smoczek i powietrze z niego wylatuje i super wygląda według mnie:)
No kurde jestem bardzo ciekawa tego smoczka. A cykniesz zdj który kształt wzięłaś w końcu i który rozmiar? Wiesz podczas snu jak wypluwa i nie płacze to nic.. Ważne żeby poprostu dzidziusia uspokajał..
No ja się kiedyś od pediatry dowiedziałam, że trzeba jednak po inhalacjach myć buziaka w środku i tak myje.. W sumie to też myje mu buziaka tak poprostu.. Profilaktycznie.. Dziewczyny a od którego miesiąca planujecie rozszerzanie diety? Szybko od 4 czy od 6 miesiąca?
 
reklama
Do góry