reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

Mi Kaja też odbierał Mazurek. Super było, badanie przed porodem, on pyta:
- Co będziemy rodzili?
- Tak do końca nie wiem panie doktorze...
- Tak patrzę na brzuch i mi się wydaje, że chłopak.
- Jak ma Pan rację to stawiam piwo.
- Eee, jak mam rację to dwa.Zapraszam na USG..
No i poszliśmy, tam zobaczyliśmy siusiaka i mój Hubert musiał pędzić na stację... Później było już tylko weselej:)) Urodziłam w niecałe 2h.
Od tamtej pory jestem pacjentką Mazurka i jestem szczerze zadowolona, to lekarz, który się rozwija i nie naciąga jak nie ma potrzeby. Polecam.
 
reklama
Heloł :-)
Mam na imię Agnieszka i mam 23 lata. Jestem żoną mojego męża ;-) i mamą 3 miesięcznej Adusi.
Też rodziłam na Kraśnickich. :-D Studiuję na Politechnice Lubelskiej. :-D
Mieszkam w Lublinie w okolicy TESCO. Może jakaś mama w pobliżu na spacerki? :-)
 
No to się wyłamię
nie skończyłam Politechniki i nie rodziłam na Kraśnickich :-D:-p

Basia lat 31 , jeszcze żona , matka Polka
ekonomistka po szkole, pracująca w handlu obecnie na wychowawczym kolejnym :-p
i niestety mieszkam na Kośminku :dry:
 
Ostatnia edycja:
na halo Lublin jest tu ktoś? byłam kiedyś częstym gościem ale ostatnio nie miałam czasu na internet.
Mam 28 lat, właśnie dziś jest moja druga rocznica ślubu :-) ale jesteśmy ze sobą już od 10 lat. Mój synuś - Filip Kajetan ma 15 miesięcy. Skończyłam filologię polską i wok na UMCS. I od 5 lat pracuję jako nauczyciel ale języka angielskiego. Marzy mi się jednak cały czas ten polski i chyba spróbuję zmienić szkołę od września. Chyba, że do tego czasu będzie w drodze rodzeństwo mojego synia.
 
Hehehehe Fogia - witaj:)
Mój syn ma na imię Kajetan:) A ja bardzo lubię Chełm, mam tam serdecznego kolegę i masę wspomnień:) Poza tym filologia:)))))
 
Mam na imie Monika mieszkam w poblizu zalewu mam 24 lat i nie pracuje jestem zona prawie 3 lata w sierpniu bedzie 3 lata
moja coreczka urodzila sie 24 maja 2007 w lublinie na jaczewskiego
 
heheh to i ja
Aneta lat 30 mężatka od 6 lat. Ukończyłam Politologie -stosunki międzynarodowe
Rodziłam Julke na Jaczewskiego i było suuper a Mati na Lubartowskiej tragedia
mieszkam na Czechowie koncowym
 
reklama
Cześć Dziewczyny:-)
Właśnie trafiłam na tą stronę i niezwłocznie się zarejestrowałam. Mam na imię Magda i mam 30 lat, jestem mamą prawie sześcioletniego Michałka (grudniowy facet), pracuję w "firmie amerykańskiej". Uwielbiamy z moim syniem spacerować i w ten sposób zwiedzamy Lublin. W tej chwili robimy różne cuda z papieru :tak:
Ja rodziłam na Staszica, nie będę jakoś specjalnie się rozpisywać na ten temat ale napomknę tylko, że dobrze jest tam chodzić do szkoły rodzenia, nawet jak to później się nie przydaje przy samym porodzie (miałam cesarkę).

Planujemy zrobić pierwszą "imprezę" i zaprosić kilkoro dzieciaków z przedszkola. Trochę się stresuję bo chciałabym to zorganizować jak najlepiej. Może macie jakieś pomysły, sugestie, własne doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam :-D
 
Do góry