reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

ewas21 ja rodziłam na Jaczewskiego ale u innego lekarza. Moim zdaniem ani to najlepszy ani najgorszy ze szpitali. Miałam cesarskie cięcia wiec o trakcie porodowym niewiele mogę powiedzieć. Sale są dosyć liczne bo sześcioosobowe ale ja akurat byłam z tego zadowolona bo leżałam z super dziewczynami. Położne można podzielić na super babeczki i znośne. Niektóre były naprawdę rewelacyjne, życzliwe i zawsze gotowe do pomocy. Zdarzały się też i gburowate olewajki. Podobało mi się też to, że oddział jest zamknięty dla odwiedzających i tylko szkoda, że pokój odwiedzin jest taki mały. Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
 
reklama
Odświeżam wątek;-):tak:.Marta lat 28 i ciut,ślubny Mirek,synkowie Olgierd i Julian,mama domowa(i dobrze mi z tym:-p),studia na UP - agrobioinżynieria (dawniej AR i wydział rolniczy w Lublinie) skończone :tak:ale praca nie złożona:sorry2:.Oba porody SN i w Chełmie.
 
Dzieki Aluśce i ja tu zajrzałam;-);-);-)

Nazywam się Magda, mieszkam od urodzenia w Lublinie, w grudniu urodzilam Juleczkę, rodzilam na Jaczewskiego, całą ciąże prowadziłą super doktor Bożena M.....po urodzeniu mieslismy malutkie problemy z serduszkiem ale na szczescie juz wszystko unormowalo sie:tak::tak::tak:
Teraz Julcia ma juz prawie 9 miesięcy i jednego ząbka

Pozdrawiam Was wszystkie
 
To teraz ja się przedstawię;-);-);-)Mam na imię Agnieszka, od 6-ciu lat mężatka a od 5-iu szczęśliwa mamusia Dominisi:tak::tak::tak:od urodzenia mieszkałam w Lublinie a w te wakacje przeprowadziliśmy się kawałeczek za miasto, wreszcie na swoje:-) Podobnie jak kilka z Was skończyłam Politechnikę:eek: (moze nawet znamy się z widzenia:happy:) A co do porodu to ja rodziłam na Lubartowskiej przez cc. Pozdrawiam
 
Witam!
Mam na imię Marzena, szczęśliwa żona od 3 lat i przeszczęśliwa mama 11-miesięcznego Mateuszka.
Ciąża prowadzona przez prof.A.Kwaśniewską, poród na Staszica przez cc.
Skończyłam studia na UMCS na Wydz.Ekonomii i do końca maja zamierzam wychowywać synka więc zrobiłam sobie wolne od pracy.
Mieszakm w Lublinie na os. Poręba
Pozdrawiam
 
Hejka!
Mam na imię Justyna, od urodzenia mieszkam w Lublinie, mam 26 lat, studentka Politechniki Lubelskiej - ostatni semestr i mam nadzieję, że zdążę z obroną mgra przed porodem;-)
Od prawie półtora roku jestem mężatką i czekamy na naszevgo pierwszego dzidziusia.
A i mieszkam na Czechowie:tak:
Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Katarzyna, od 5 lat jestem mężatką, a od 8 miesięcy mamą Hubusia.
Rodziłam na Kraśnickich SN, ale lekarza miałam z Jaczewskiego (jak na mnie trafiło nie było miejsc na porodówce).
Skończyłam studia na UMCS na WPiA. Obecnie jestem w domu z synkiem.
Aha i mieszkam w Lublinie na Czechowie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.;-)
 
Witam wszystkie MAMY! Mama na imię Monika, mój ślubny Wojtek a Synek (15mc) Max. Mam 25lat, skończyłam UMCS, jestem nauczycielem, ale obecnie siedze w domku z synkiem. Mieszkamy na Czubach.Czy jest moze z tych okolic? :-)Pozdrawiam wszystkich!!!
 
Widze ze tylko jeszcze ja tu nie zagladalam...he,he....
Mam na imie Aneta ,lat 33...moj slubny Krzysztof,jestesmy po slubie juz 10 lat:szok:
Mam dwie coreczki:Malgosia 6 lat,Karolinka 3 miesiace....nie mieszkam w Lublinie,ale w lubelskim,okolice: Trawniki-Fajslawice...ale znam dobrze Lublin
Z zawodu jestem krawcowa,konczylam zawodowke na Krolewskiej i technikum na Dlugosza,pracuje w Świdniku(obecnie siedze w domku z Karolinka)
 
reklama
i ja też sie przedstawię....
Magda lat 26, mąż Marcin (30) i Pauliśka 3 latka (próbujemy powiekszyć rodzinke :-). Mieszkamy w Niemcach. Studiuje na WSEI( Rachunkowośc i Finanse), Paula chodzi do przedszkola no a M ..pracuje . Paule urodziłam na Kraśnickich(dr P. Zych). Pozdrawiam wszyskich :-))))
 
Do góry