reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
Ja jak narazie nie zastanawialam sie nad zoz.Moj lekarz prowadzacy to prof.Kwasniewska (moze ktoras cos slyszala o niej).Ja jak narazie jestem z niej zadwolona.Na dzien dzisiejszy bardziej sen z oczu mi spedza mysl czy faktycznie bede rodzila na Staszica, jak na dzien dzisiejszy to nie widze tego rozmowo gdyz podobno sa problemy z miejscami..ciekawe czy cos sie zmieni do wrzesnia w tej sprawie;-)
 
Witam!

Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy znacie ginekologa dr Tomasza Janczarka? Jezeli tak napiszcie czy jest dobrym specjalista..... Z gory dziekuje za odpowiedzi :tak:

Ja chodzę do tego lekarza. Prowadził moją ciąże. Jestem zadowolona. Miałam ciążę zagrożoną. Bardzo dobrze ja poprowadził. Dzidzia urodziła się zdrowiuśka i udało nam się urodzić o czasie a nie przed terminem. Jest bardzo sympatyczny i rozładowuje stresującą atmosferę. Tylko feler jego jest taki że jak pójdziesz do niego do przychodni to za szybko załatwia pacjentki. Lepiej jak sie umówi z nim prywatnie. Doktor pracuje też w Anglii. W Polsce jest tulko od poniedziałku dośrody. Ja go polecam;-)
 
Przyszła Mamusiu głowa do góry :) Ja właśnie w szkole rodzenia poznałam moją najlepszą obecnie przyjaciółkę, która także wychowuje sama synka. Co do szkół rodzenia, to z pewnością nie poczujesz się tam samotna....
 
Ja chodzę do tego lekarza. Prowadził moją ciąże. Jestem zadowolona. Miałam ciążę zagrożoną. Bardzo dobrze ja poprowadził. Dzidzia urodziła się zdrowiuśka i udało nam się urodzić o czasie a nie przed terminem. Jest bardzo sympatyczny i rozładowuje stresującą atmosferę. Tylko feler jego jest taki że jak pójdziesz do niego do przychodni to za szybko załatwia pacjentki. Lepiej jak sie umówi z nim prywatnie. Doktor pracuje też w Anglii. W Polsce jest tulko od poniedziałku dośrody. Ja go polecam;-)

Dzieki za info :tak::tak: ja wlasnie bylam u niego w Londynie i stad moje pytanie :tak: chcialam czegos sie o nim dowiedziec :tak: Po pierwszej wizycie mam o nim bardzo pozytywne zdanie.... ale chcialam wiedziec czy za tym milym podejsciem do pacjentki jest tez profesjonalista :tak: Jeszcze raz dzieki!
 
Właśnie od dwóch tygodni chodzę do szkoły rodzenia i bardzo mi się podoba. Ludzie są przemili, a atmosfera rodzinna. Inni tatusiowie pomagają mi podnieść krzesełko czy rozłożyć matę, więc chwała im za to! :))
Dużo się dowiedziałam, więc nie czuję się już taka "zielona" i wiem co do czego.

Pozdrawiam,
P.
 
W Farmedzie na ul. Koryzonowej są organzowane szkoły rodzenia płatne i bezpłatne moja znajoma "Rycheliki" tam chodzi (bezpłatnie) zaczęła w tamtym tygodniu w poniedziałek:tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie mamusie.
Dawno mnie tu nie było :sorry:
Wracam z kilkoma pytaniami;-)
Otóż oczekuję drugiego dzidziusia i zastanawiam się nad wyborem szpitala. Wczesniej rodziłam na Staszica ale teraz mam blizej do szpitala na Krasnickich. Mój lekarz prowadzący nie jest związany z żadnym szpitalem. Troszkę czytałam o szpitalu na Krasnickich-w zasadzie kazda mamusia wspomina dobrze pobyt i poród, czy opiekę. Ciekawa jestem czy trzeba się tam pojawic wczesniej i ustalic np. poród rodzinny itp czy wystarczy jak pojawię się tam nagle w srodku akcji porodowej:tak:czy trzeba za taki poród zapłacic itd.
Z góry dziękuję za kazdą odowiedz :)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie.
Dawno mnie tu nie było :sorry:
Wracam z kilkoma pytaniami;-)
Otóż oczekuję drugiego dzidziusia i zastanawiam się nad wyborem szpitala. Wczesniej rodziłam na Staszica ale teraz mam blizej do szpitala na Krasnickich. Mój lekarz prowadzący nie jest związany z żadnym szpitalem. Troszkę czytałam o szpitalu na Krasnickich-w zasadzie kazda mamusia wspomina dobrze pobyt i poród, czy opiekę. Ciekawa jestem czy trzeba się tam pojawic wczesniej i ustalic np. poród rodzinny itp czy wystarczy jak pojawię się tam nagle w srodku akcji porodowej:tak:czy trzeba za taki poród zapłacic itd.
Z góry dziękuję za kazdą odowiedz :)
ja rodziłam na Kraśnickich razem z małżem z ty że pojawiłam się w szpitalu dzień przed rozwiązaniem na ustalone przez lekarza wywoływanie :baffled:
a małż przyjechał godzinę po przebiciu pęcherza płodowego ok.11 bo niby miałam urodzić o 13 ale zeszło się do za 5 dwudziesta :-p nie płaciłam za poród rodzinny i nikt nie robił żadnych problemów z tym że on tam jest:tak::tak: Zanim wszedł na porodówkę musiał wszystkie rzeczy i(np. kurtkę)zostawic w schowku i zakupić odzierz ochronną za chyba 3 zeta:sorry:
Jak robili mi przegląd podwozia doglądając rozwarcia to kazali mu wychodzić :eek::rofl2: ale tak to wsio w porządku było i cieszę się że przy mnie był bo rady bez niego nie dała:no: był dla mnie wielkim oparciem....:tak::tak::-)
 
Do góry