reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Cześć,
Dnia 25.05 miałam owulację,piękny pecherzyk. Akurat byłam u ginekologa który potwierdził ze jest ok i mamy działać.
Od niedzieli Tj. 28.05 wieczorem 2x1 luteina dopochwowa przed 15 dni. Tak zalecił ginekolog bo w poprzednim cyklu podejrzewał biochem.
Ostatnia @ byla 9 maja.
Dziś mam 33 dzień cyklu ( teoretycznie zazwyczaj 31-33)
W którym dniu cyklu robiliście test ciazowy ?
W niedzielę wieczorem mam przyjąć ostatnia dawkę.
Czy zrobić test po odstawieniu luteiny?
Czy któraś przyjmowała ?
 
reklama
Cześć,
Dnia 25.05 miałam owulację,piękny pecherzyk. Akurat byłam u ginekologa który potwierdził ze jest ok i mamy działać.
Od niedzieli Tj. 28.05 wieczorem 2x1 luteina dopochwowa przed 15 dni. Tak zalecił ginekolog bo w poprzednim cyklu podejrzewał biochem.
Ostatnia @ byla 9 maja.
Dziś mam 33 dzień cyklu ( teoretycznie zazwyczaj 31-33)
W którym dniu cyklu robiliście test ciazowy ?
W niedzielę wieczorem mam przyjąć ostatnia dawkę.
Czy zrobić test po odstawieniu luteiny?
Czy któraś przyjmowała ?
Ja zazwyczaj w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test ciążowy
 
Czy ktoś z Was miał lepki rozciągliwy śluz po luteinie? Przewidywany termin okresu 4-5 dni.
 
Do góry