reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

8
Wszystko jest możliwe :) ale to nie jest też duży problem w świętowaniu urodzin :) po prostu co 4 lata bedą wyjątkowe urodziny :)
Moja kuzynka urodziła sie29 o 3nad ranem i lekarze zapytali czy ma być z 28 czy z 1.lulko to było ptawi 40lat temu :p
Od początku ciąży chodzi za mną cebula, czy to surowa z pomidorem, czy na kanapkę, czy duszona z kiełbasą. Dzisiaj np duszę z kiełbasą i dodam makaronu gotowanego, razem zasmażę. Ciekawe kto taki mi na cebuli urośnie [emoji23]
Oj cebula za mną też i kasa i słodkie i wszystko. A nie mogę jeść bo zaraz fatalnie się czuje
 
reklama
Dziewczyny a co wy na to jakbym stworzyła tabelkę w exelu udostepnioną na internecie link by był dodany w nowym temacie tam byśmy usupełniły dane o sobie mogłybyśmy to edytować imie nick wiek płeć pierwsze kopniaki itd mieliśmy coś takiego na marcówkach super sie sprawdzało?
Jest taki temat założony w grupie naszej j.... I tam piszemy takirrzeczy
 
Niestety, w dzisiejszych czasach to nawet jak bliźniaki się rodzą na przełomie roku to jedno jest 31 grudzień, a drugie 01.01. Nie robią już szacher macher z datami urodzin.
To nawet nie wiedziałam że tak jest :) takie zmiany dat urodzeń kojarzą mi się tylko z czasami wojny gdzie czesto wpisywali date urodzenia jaką chcieli nie konieczne zgadzającą się z prawdą
 
Dziewczyny a was pobolewa podbrzusze ja od tygodnia mam tak że albo z jednej albo z drugiej strony boli mnie tak jakby jajnik najbardziej przez wieczór ale dziś już daje o sobie znać
emoji849.png
kurde nie pamiętam czy miałam tak przy córce
emoji44.png

Mnie też podbolewa podbrzusze od jakiegoś tygodnia, ale to tak różnie, trochę cigu dnia, trochę wieczorem

Witam nowe mamy :)
Ja jestem ciekawa czy któraś z nas tutaj zapisanych z terminem na drugą połowę lutego urodzi 29 :)

Też mi ta data przeszła przez myśl, akurat serial oglądałam, gdzie bohater obchodził urodziny co 4 lata, chyba nie chciałabym w tym dniu urodzić, ale termin z OM wychodzi według tych internetowych kalkulatorów około 20 lutego , więc rożnie może być...
 
Witam nowe mamy :)
Ja jestem ciekawa czy któraś z nas tutaj zapisanych z terminem na drugą połowę lutego urodzi 29 :)
Gdyby nam się nie udało w cyklu majowym tylko miesiąc później to byłabym to ja na 1000% z naszym szczęściem :p :D ale teraz termin wychodzi mina początek lutego;)

To nawet nie wiedziałam że tak jest :) takie zmiany dat urodzeń kojarzą mi się tylko z czasami wojny gdzie czesto wpisywali date urodzenia jaką chcieli nie konieczne zgadzającą się z prawdą
Dokładnie, moja babcia do dziś nie wie dokładnie kiedy sie urodziła, bo pradziadek poszedł ja zapisać jak skądś wrócił bo nie było go wtedy w domu, także wpisał jej chyba ta datę kiedy przyszedł, a ona już była na świecie z kilka dni a może nawet tydzień lub dwa..
Z ta data tez nie do końca tak jest bo znajoma rodziła w zeszłym roku 31 grudnia Ok godziny 13 i pytała czy zapiszą jej 1 stycznia, ale powiedzieli jej ze gdyby to było bliżej północy Ok 22, 23 to wtedy by się zgodzili.. jednak to była już za duża różnica :unsure:
 
reklama
Do góry