reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Lutowe 2020

natusia.mamusia86

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@ Cookie - u mnie tez córa w domu, łącze sie w bólu ;) chociaz moja ma 3.5 roku to nie mamy jeszcze szczesliwie zajec ale i tak jest ciezko bo potrzebuje duzo uwagi a ja nie za czesto jestem jej w stanie ja zapewnic bo maly jest dosc absorbujacy. Jakos damy rade🙈🙉🙊
Niech ten wirus szybko zniknie!
@natusia.mamusia86 z dwojka paradoksalnie jest łatwiej jesli chodzi o ogarniecie bo juz sie tak czlowiek nad wszystkim nie roztrzasa i nie doszukuje problemow tak bardzo jak przy pierwszym ;)
@Dorapuszkin czasem też tak mam z tym uczuciem braku mleka, to chyba normalne, staram sie nie zwracac na to uwagi ;)
Dziewczyny czy w ktorejs z Was szczepionka sie tak babrze, nam sie zrobil jakis bombelek z ropa ktory pękł 🤔
U nas ostatnie kilka dni znow placzliwe. Moze skok, bo od wczoraj troche sie inaczek zachowuje, podnosi lepiej glowke, dlugo sie interesuje zabawkami powieszonymi na drążku itp...
U nas też nic się nie dzieję, na razie...w szpitalu mówili, że tak to może wyglądać, czyli babel z ropą.

reklama

natusia.mamusia86

Rozwiązania
0
Temperature mierzę codziennie i gorączki nie było. Teraz to się wysypało do góry, czyli mała ma za uszami i na szyi. Jutro będę dzwonic do tego pediatry znowu to może nam pozwoli przyjechać do przychodni (chociaż przy tym co się dzieje to bardzo się boję). Dodatkowo od wczoraj wieczorem zieloną kupę mamy 😔

@Ane20.02.20 ja karmię na leżąco ale wtedy jak mała się naje i nie zaśnie od razu to mam wrażenie że prawie wszystko ulewa.

@Cookie_ jak Twoje nakładki nursicare? Jest poprawa?
Zielone kupki są przy nietolerancji laktozy, może od tego jest też wysypka.

alible

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z tego co czytałsm to nie są groźne zielone kupki. Tylko się zastanawiam czy to ma powiązanie z ta wysypka czy to tylko przypadek.
Proszku nie zmieniłam, ciuszki ciągle te same (tzn głównie te z Lidla wyprane w tym samym proszku co zawsze). Z teleporady korzystałam to lekarz powiedział mi że jeśli to są grudki to mamy się nie martwic bo to "bezpieczna" wysypka. Właśnie co najlepsze to nie mogę jej wysłać żadnego zdjęcia, bo oni tam maili nie mają 🙄
Przestałam jeść nabiał i cytrusy i wychlodzilam pokój i obserwujemy.

alible

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Sorki dokładnie nietolerancji mleka krowiego, czyli nabiał.
Jeśli te kupki zielone ma od wczoraj wieczorem a ja od poniedziałku rano nie jem nabiału, nie piję zwłaszcza mleka, kawy z mlekiem itp- to miałoby związek? Jakby nie było to po wykluczeniu nabiału dopiero się pojawiły.

Cookie_

Rozwiązania
0
Po wykluczeniu nabiał raczej by się nie pojawiła zmiana w stolcu.

Nakładki trochę wygoiły, ale jak przestałam stosować (uznałam że jest w miarę ok) to znów to samo 🙄 Trzeba stosować je dłużej, za głęboka zmianę mam. (środek brodawki wygląda jak rana po odcisku, delikatna tkanka z wysiękiem) Już kończą mi się pomysły jak to zagoić.
Odstawiam od tej piersi póki się nie zagoi i będę odciągać i podawać butelką. Inaczej nie zagoje tego 😪

alible

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Po wykluczeniu nabiał raczej by się nie pojawiła zmiana w stolcu.

Nakładki trochę wygoiły, ale jak przestałam stosować (uznałam że jest w miarę ok) to znów to samo 🙄 Trzeba stosować je dłużej, za głęboka zmianę mam. (środek brodawki wygląda jak rana po odcisku, delikatna tkanka z wysiękiem) Już kończą mi się pomysły jak to zagoić.
Odstawiam od tej piersi póki się nie zagoi i będę odciągać i podawać butelką. Inaczej nie zagoje tego 😪
Ok, dziś kupka złota i mniej chyba tych kropek na brzuszku małej.

Jeśli chodzi o moją brodawkę i opatrunki hydrożelowe Multi-Mam to wychodzi na to, że działanie ma podobne. Jak używam wszystko ok, jak przestaję to wystarczy jedno, dwa karmienia i na nowo, więc męczę się w tym bólu i karmię piersią (jak odciagam laktatorem to też boli).

Cookie_

Rozwiązania
0
Ok, dziś kupka złota i mniej chyba tych kropek na brzuszku małej.

Jeśli chodzi o moją brodawkę i opatrunki hydrożelowe Multi-Mam to wychodzi na to, że działanie ma podobne. Jak używam wszystko ok, jak przestaję to wystarczy jedno, dwa karmienia i na nowo, więc męczę się w tym bólu i karmię piersią (jak odciagam laktatorem to też boli).
Laktatorem dziś ledwo co odciągałam a pierś twarda się robiła. W kończy dalam ją małej i od razu ulga bo zmiękła. Jednak jak u ciebie boli przy karmieniu i odciąganiu laktatorem.

Rozwiązania
0
Dziewczyny, czy wierzycie w teorię skoków rozwojowych? Czy Wasze maluchy mają już za sobą pierwszy skok w 5 tygodniu? Jakie były objawy i jak to przetrwałyście?
Zauważyłyście jakieś zmiany w zachowaniu po skoku?
Mój synek od urodzenia dużo płacze i jest niespokojny, więc nie wiem czy nie przegapię okresu pogorszonego nastroju ;)
Dajcie znać jak jest u Was.

reklama

alible

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że to przechodzilysmy z córką. 2 dni płaczu i marudzenia, trudno było ją uspokoić nawet sprawdzonymi metodami. Po tych dwóch dniach też mi się wydaje, ale mała zaczęła się świadomie uśmiechać i podnosić główkę na brzuszku.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Lutowe mamusie 2020 priv 98
Baffi26 Lutowe mamy 2019 6109
Syla88 Lutowe mamy 2018 26
mysiaka92 Lutowe mamy 2018 9816
Miciur-ka Dzieci urodzone w lutym 2017 15924
Do góry