reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Czyli chyba poprostu taki czas ze nasze dzieciaki nie przepadaja za tym... w sumie gdyby nasze glowy stanowily najwiekszy procent ciala praktycznie to tez bysmy nie lubiły :D zwazylam dzisiaj córke i waga wskazała 5,87... coraz ciezej z noszeniem a tak lubi byc na rekach ;( czy to normalne ze w jednym tygodniu dziecko.przybiera 300, w innym 200 a np. W tym 170? Mogą byc takie wahania?
 
reklama
Czyli chyba poprostu taki czas ze nasze dzieciaki nie przepadaja za tym... w sumie gdyby nasze glowy stanowily najwiekszy procent ciala praktycznie to tez bysmy nie lubiły :D zwazylam dzisiaj córke i waga wskazała 5,87... coraz ciezej z noszeniem a tak lubi byc na rekach ;( czy to normalne ze w jednym tygodniu dziecko.przybiera 300, w innym 200 a np. W tym 170? Mogą byc takie wahania?
Chyba moga :)
 
Na ciemueniuche w brwiach polecam olej ze slodkich migdalow. Na glowie moj synek ma mega ciemueniuche. Lekarka polecila dermicin. Dziala!

Co do szczepien to ja jestem z Krakowa i moja przychodnia szczepi maluchy. Wiec zaraz po świętach mamy 6w1, rota i pneumo
 
Na ciemueniuche w brwiach polecam olej ze slodkich migdalow. Na glowie moj synek ma mega ciemueniuche. Lekarka polecila dermicin. Dziala!

Co do szczepien to ja jestem z Krakowa i moja przychodnia szczepi maluchy. Wiec zaraz po świętach mamy 6w1, rota i pneumo
@Kurcia w jakiej przychodni jestescie? My na Galla i zawieszone ale wlasnie po swietach licze na te same co ty szczepienia w luxmed :)
 
Dziewczyny wasze dzieciaczki pewnie ważą już ponad 4 kg. Jakiego rozmiaru pieluszek używacie?
Moja waży 3900 i jeszcze na Pampers 1 jesteśmy. Zastanawiam się czy 2 są dużo większe.
Co do wagi to dzieci rosną skokowo i może się wahać 😊
Jeśli chodzi o leżenie to u nas to samo. Na mnie leży i podnosi cały czas głowę a na macie czy przewijak chwila i płacz. W pionie do odbicia to kręci głowa na prawo i lewo taka sztywna i też długo trzyma.
 
Dziewczyny wasze dzieciaczki pewnie ważą już ponad 4 kg. Jakiego rozmiaru pieluszek używacie?
Moja waży 3900 i jeszcze na Pampers 1 jesteśmy. Zastanawiam się czy 2 są dużo większe.
Co do wagi to dzieci rosną skokowo i może się wahać 😊
Jeśli chodzi o leżenie to u nas to samo. Na mnie leży i podnosi cały czas głowę a na macie czy przewijak chwila i płacz. W pionie do odbicia to kręci głowa na prawo i lewo taka sztywna i też długo trzyma.
My uzywamy dwojki - chyba 5-8 kg i rzeczywiscie jak ważyła 5 kg to byly za duze. Dopiero teraz przy 6 kg zrobiły się dopasowane :)
 
reklama
Moje dziecię waży dopiero ok. 4.4 kg - ważę go na wadze łazienkowej, bo nie mam takiej specjalnej dla niemowlaków.
Używamy ciągle Dady 1 na zmianę z Pampersami 1. Początkowo te Pampersy były nawet za duże, ale teraz już pasują.
Obliczacie sobie czy Wasze maluchy dobrze przybierają? W obecnej sytuacji nie ma chyba co liczyć na kontrolę przez pediatrę lub położną. Miałam obawę, że mój malec za wolno przybiera, ale obliczyłam i jest ponoć w normie..
 
Do góry