reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja też chcę na wychowawczy. @Darapuszkin ale piękne włoski! A mój też szaleje z włącznikami. Tylko zdrowy rozsądek zabrania mi kupić mu taką piękną tablicę (za dużo gratów po dzieciach). Swoją drogą świetny wybór.
 
@Darapuszkin ale Roma ma bujną czuprynkę🥰 super prezent, my postanowiliśmy, że Janek dostanie tablicę manipulacyjna na roczek. Mój zamierza sam ją zrobić ale obecnie nie ma kiedy. Od stycznia szykuję mu się mniej pracy to liczy, że zdąży coś stworzyć do lutego😉
Ja też dość oszczedny budżetowo prezent mikołajkowy, bo dostałam z pracy takiego chicco dj, plus kupiłam książeczkę pucio😜 na gwiazdkę czeka już stolik edukacyjny. Do pracy gdzieś w kwietniu, bo mam do wybrania urlop zaległy😉 jak nie znajdę nikogo do opieki nad małym to też pomyślę o wychowawczym.
@Cookie_ dobry pomysł z tym pasem👍
 
Moja uwielbia książeczki, więc na Mikolajki dostanie Akademia Mądrego Dziecka z ruchomymi elementami. Starszy od Mikołaja także zamówił książki. Co roku czy to urodziny czy gwiazdka, Dzień Dziecka musi dostać książki 😂 Mała mapo nim niezłą biblioteczkę. Cieszę się, bo sama także dużo czytam i dzieci poszły w moje ślady. Na gwiazdkę dojdzie jeszcze lala metoo i zabawka koala z Fishera. Sporo zabawek ma po bracie, więc myślę że to co dostanie jej wystarczy.
 
Na pewno taka tablice można zrobić samemu za duuuuzo niższe hajsy ale my nie mamy siły, czasu i talentu a tesciowa sie rwala do kupowania :D Alademia Mądrego Dziecka z ruchomymi elementami to u nas obowiązkowa lektura codziennie juz tak wymolestowane te obrazki są...
 
Ja na gwiazdkę kupilam Neli Hipciowoz i książeczkę muzyczne opowiadanki z vtech. W buta, hmm w te miechowski chyba dziś pojadę coś małego kupić, bo szczerze mówiąc nie planowałam nic kupować, ale widzę że u Was Mikołaj był już hehehe to mam trochę wyrzuty sumienia 🙄😁
Na roczek myślałam o tipi 🙂 tak mnie uswiadomilyscie żeby lepiej ochłonąć z tym niedpczekaniem świąt, bo już tuż tuż po nich powrót do pracy ( a szef już dzwonił kiedy wracam i nawet nie musiałabym zaległego urlopu wykorzystywac). Kolejka do żłobka nagle cudownie zaczęła się wydłużać niż skracać (muszę zadzwonić tam i zapytać co się dzieje) wiec trochę mnie to przeraża 🤷
 
reklama
Ja na gwiazdkę kupilam Neli Hipciowoz i książeczkę muzyczne opowiadanki z vtech. W buta, hmm w te miechowski chyba dziś pojadę coś małego kupić, bo szczerze mówiąc nie planowałam nic kupować, ale widzę że u Was Mikołaj był już hehehe to mam trochę wyrzuty sumienia 🙄😁
Na roczek myślałam o tipi 🙂 tak mnie uswiadomilyscie żeby lepiej ochłonąć z tym niedpczekaniem świąt, bo już tuż tuż po nich powrót do pracy ( a szef już dzwonił kiedy wracam i nawet nie musiałabym zaległego urlopu wykorzystywac). Kolejka do żłobka nagle cudownie zaczęła się wydłużać niż skracać (muszę zadzwonić tam i zapytać co się dzieje) wiec trochę mnie to przeraża 🤷
Z ciekawości ktora jest Nela w kolejce? Ja zapisywałam we wrześniu to R byla 207 a teraz 94 :D
 
Do góry