reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Haha, pierniki na pewno bylyby hitem ;)
Mój od kilku dni, a w zasadzie nocy, jakby narzekał na ząbki, a ma juz wszystkie jedynki i dwójki. Czyzby 4ki juz mogly isc? Niby wyżynanie na schematach od ok 13 mca. Mam nadzieje ze przez 2 miesiace do tego czasu az nie wyjdą tak nie bedzie nocami bo nie wytrzymam 😏
 
reklama
Moja ma tylko dolne 1 a teraz wychodzą 4 górne ząbki. 1 już widać, kwestia dni gdy się przebiją. Budzi się przez to często w nocy. W ciągu dnia jest ok, szczególnie gdy zajmie się książkami. Uwielbia je przeglądać i pokazywać to o co pytam. Słodka jest wtedy 🤗

Przyplątała mi się jakiś kręcz szyji. Ledwo ruszam lewa str. a w związku z tym nawet opieka nad mała to masakra. Dobrze, że jutro niedziela to mąż ja przejmie. Dziś zanim wrócił z pracy, ciężko było, bo dosłownie ledwo się przez to ruszam. Gdzieś dodatkowo jest ucisk przez to na nerw bo i kręgosłup i lewa ręka boli.
 
@Cookie_ znowu coś Cię dopadło😥współczuje i szybkiego powrotu do formy.
Nasza choinka w tym roku będzie stała na stole😉, nie jest za duża to się zmieści.
Co do zębów to my od kilku miesięcy każdy zły dzień Jasia tłumaczymy zębami😉ma nadal 8 i na razie 4 nie widać.
 
Moja ma tylko dolne 1 a teraz wychodzą 4 górne ząbki. 1 już widać, kwestia dni gdy się przebiją. Budzi się przez to często w nocy. W ciągu dnia jest ok, szczególnie gdy zajmie się książkami. Uwielbia je przeglądać i pokazywać to o co pytam. Słodka jest wtedy 🤗

Przyplątała mi się jakiś kręcz szyji. Ledwo ruszam lewa str. a w związku z tym nawet opieka nad mała to masakra. Dobrze, że jutro niedziela to mąż ja przejmie. Dziś zanim wrócił z pracy, ciężko było, bo dosłownie ledwo się przez to ruszam. Gdzieś dodatkowo jest ucisk przez to na nerw bo i kręgosłup i lewa ręka boli.
Cookie, mi pomogly ostatnio cwiczenia z youtube:
Mnie za to boli cos nad lewym biodrem- tez mysle ze to przeciazenie bo zazwyczaj na tym biodrze i tej stronie nosze malego 🙃
 
U nas tez zęboza... Ida chyba ze 4 na raz. Mala nie chce jeść stałych za bardzo. Juz staje na rzęsach. Polecam przepis na biszkopty ala petitki i leniwe z kaszy mannej z alaantkowe. Cos tam dziubnela :(
 

Załączniki

  • 20201213_092953.jpg
    20201213_092953.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 31
Dziewczyny, jak u Was obecnie jest z nocami? U nas w dalszym ciągu masakra, wlasciwie budzi sie co chwile mam wrazenie. W dzien w miare ok, chociaz tez marudzi chyba z niewyspania i chce byc duuuużo na rączkach.
Nie wiem juz czy to zęby, czy skok, trochę boje sie ze uszko bo znow czesciej targa- ale jakiegos kataru nie mamy obecnie wiec juz sama nie wiem 🙄
 
U nas podobnie. Targanie za ucho, słabe noce - to zeby bo pediatra zaglądała w uszy i wsio ok. Na raz wlasnie przebijaja się trzy u góry. U nas w nocy kilka pobudek co 20 min a pozniej kilka h przerwy i kolo 4/5 nad ranem znowu przyssawka. W dzien tez duzo na rekach i marudzenie. Chyba takie życie z niemowlakiwm
 
reklama
U mnie odkąd od 3 dni daje na noc paracetamol, małą dawkę jest Lepeij. Zasypia o 20 i budzi się ok 22 na chwilę, przytulę ja i śpi dalej. Jedzenie 1-2 i 5-6. Wstaje 7-7.30
Wcześniej pobudki co chwila. W ciągu dnia nie podaje i jest znośnie. Drzemki ma o 10.30/11 i później 15/16.
 
Do góry