reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Dziewczyny dzisiaj 11 dpo zrobiłam test z krwi baby check jest blada kreseczka jestem lekko podekscytowana ale staram się ochłonąć bo w zeszłym cyklu cień cienia był a w ciąży nie byłam. Ta kreseczka jest wyraźniejsza niż ostatnio i pokazała się w czasie zalecanym przez producenta :) za dwa dni powtórzę test sikany
 
Dziewczyny dzisiaj 11 dpo zrobiłam test z krwi baby check jest blada kreseczka jestem lekko podekscytowana ale staram się ochłonąć bo w zeszłym cyklu cień cienia był a w ciąży nie byłam. Ta kreseczka jest wyraźniejsza niż ostatnio i pokazała się w czasie zalecanym przez producenta :) za dwa dni powtórzę test sikany
Pokaż
 
Wrzucam wam zdjęcie ale mam wrażenie ze mniej widać na zdjęciu robiłam je szybciutko przed praca
 
6CB63F34-E56A-4229-A74F-80A7BA6FF6F2.jpeg
 
Hejka. Jako że na dziś byłam zapisana na testy wstawiam cień cienia 😂. Tylko Facelle z Rossana pokazuje. Pink biały. Do powtórzenia najwcześniej jutro.
Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki! ❤️ Z drugiej strony niestety te testy są do kitu. Ja również w poprzednim cyklu byłam pewna, ze się udało. Dokładnie test z tej firmy pokazał delikatna druga kreskę, niestety była to kreska fabryczna :(
 
reklama
Hej dziewczyny! Czytałam Was w miarę na bieżąco. Gratuluje wszystkim ⏸!
Za marcowe laseczki trzymam mocno kciuki i wysyłam Wam ciążową energię 🤰🏻😍
U mnie dzisiaj 5t 2d i beta 15 856 ❤️ Na usg idę 9.03, z małą nadzieją, ze zobaczę dwa dzidziutki. Trochę z mężem zaczęły nam się marzyć bliźniaki 🙈 Oczywiście jak bardzie jedno będę równie szczęśliwa ❤
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
Do góry