reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
U mnie niestety zaczyna sie plamienie aktualnie 27 dc czyli kompletnie za wczesnie, nie zebym tydzien temu miala pozytywny test owu. No nic zycie, ale zycze Wam powodzenia i @szklana29 gratuluje 😘
 
Hej dziewczyn! Ja się zmywam z forum. Była to krótka przygoda, całkiem fajna. Jednak staranie się o dziecko w połączeniu z forum bardzo mnie stresuje.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę najlepiej jak potrafię :)

@szklana29 bardzo Ci gratuluje! ❤️
 
@szklana29 kochana widać ❤ ale się cieszę ❤ wiadomo ze wszystko może się zdarzyć ale trzymam kciuki, trzeba być dobrej myśli 😍
Tak w ogóle cześć dziewczyny, nie mialam czasu wcześniej na forum, wyłączyłam myślenie, mój juz wypisuje i przeprasza, dalam ultimatum i powiedział że nie będzie pił w ogóle chyba ze za moim pozwoleniem 😉
 
Dziewczyny czy któraś z was tak miała bądź słyszała, tydzien temu skończyła mi się @.. od ta tej pory mam małe ale jednak mam plamienia brązowe, ostatnio połączone ze śluzem. Nigdy tak nie mialam, także nie wiem o co chodzi. W październiku poroniłam, ale wszystko było przebadane i w porządku po tej sytuacji, okres normalnie regularny.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was tak miała bądź słyszała, tydzien temu skończyła mi się @.. od ta tej pory mam małe ale jednak mam plamienia brązowe, ostatnio połączone ze śluzem. Nigdy tak nie mialam, także nie wiem o co chodzi. W październiku poroniłam, ale wszystko było przebadane i w porządku po tej sytuacji, okres normalnie regularny.
Mysle ze musisz iść do swojego ginekologa z tym żeby zobaczyl czy wszystko w porządku 😉
 
Do góry