reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Wydaje mi się, że można być pewnym wyniku tylko wtedy gdy kreskę widać gołym okiem bez zmiany kontrastu na zdjęciu,podświetlania itd😊 wstaw zdjęcie bez podświetlenia i powtórz test koniecznie za kilka dni 😊
zrobiłam przed chwilą drugi i ta sama sytuacja ale tylko pod swiatło inaczej biel czysta
 
reklama
Dopiero po 10 tyg ciąży zaczyna płód pobierać od matki substancje odżywcze [emoji6]dopiero wtedy łożysko powoli zaczyna spełniać Swoje funkcje bo do 10tc te funkcje spełnia ciałko żółte. Więc nikłe szanse na to żeby na tak wczesnym etapie to winko dostało się do zarodka[emoji6][emoji12]
A ja jeszcze 3 dni temu do kolacji piłam wino [emoji85]
 
Nie wiem czy to jest dobry pomysł z tym podświetleniem. Może to być po prostu linia testowa. Tydzień od testu owulacyjnego to według Mnie zdecydowanie za szybko by była już ciąża
przyszła mi tylko na mysl ze mogłam mieć w cyklu dwa jajeczkowania , bo w rodzinie mojej mojej mamy siostra jest z blizniat dwujajowych, moja babcia, praprababcie wiec mam predyspozycje genetyczne a test na owulację robiłam dopiero tydzien temu czyli 12 dc a cykle ostatnio mam roznie co 25 lub 28 dni
 
Objawy,które równie dobrze mogą być na okres, u mnie wg kalendarza owulacja 31.01 ale nie jestem w 100% pewna. Kochalismy się 26.01,28.01 i 31.01. Wtedy miałam dni płodne, co stwierdzam jedynie po wyglądzie śluzu,szyjki,bólu jajników i libido:D (Nie byłam na monitoringu). Jak na razie u mnie szyjka jest wysoko,twarda i zamknięta, mam mleczny śluz, piersi mnie pobolewają , czuje mrowienie,ale to typowo pod @ można też podpiąć:D także czekam,zwłaszcza,że jeszcze 9 dni 🤣
Widzę, że podobnie mamy, ja niby 31.01-02.02. Owu, ale od ostatniego okresu jestem przeziębiona i się zastanawiam czy w ogóle owulację miałam, gdyby niewielki ból podbrzusza to sądziłabym, że mam cykl bezoowulacyjny... Ja po obserwacji samej siebie wiem, że mam pms, czasem boli wszystko już 3 dni po owu.
Trzymam kciuki, testujemy w podobnym czasie 🤞❤️
 
Tylko, że tak zwane podwójne jajeczkowanie występuje w odstępie kilku godzin bodajże maksymalnie 8godz[emoji16][emoji6]z tego co Mi wiadomo innego rodzaju owulacji podwójnej nie ma czyli coś takiego jak odstęp kilku dniowy[emoji16][emoji6]
Poczekaj jeszcze troszkę [emoji6][emoji6][emoji6]i życzę żebyś ujrzała Swoje [emoji977][emoji3059]
przyszła mi tylko na mysl ze mogłam mieć w cyklu dwa jajeczkowania , bo w rodzinie mojej mojej mamy siostra jest z blizniat dwujajowych, moja babcia, praprababcie wiec mam predyspozycje genetyczne a test na owulację robiłam dopiero tydzien temu czyli 12 dc a cykle ostatnio mam roznie co 25 lub 28 dni
 
Widzę, że podobnie mamy, ja niby 31.01-02.02. Owu, ale od ostatniego okresu jestem przeziębiona i się zastanawiam czy w ogóle owulację miałam, gdyby niewielki ból podbrzusza to sądziłabym, że mam cykl bezoowulacyjny... Ja po obserwacji samej siebie wiem, że mam pms, czasem boli wszystko już 3 dni po owu.
Trzymam kciuki, testujemy w podobnym czasie 🤞❤️
To trzymam mocno kciuki!!😍
 
reklama
A ja dzisiaj zaszalałam i zamówiłam 10 testów ciążowych 😂😅 mam nadzieje, że będę okej. Używała któraś z was z One Step paskowych? Coś czuje ze w miesiąc je zużyje 🤣 nie ważne ile bym miała to robiłabym codziennie albo nawet 2x dziennie 😂😂 tak dla samej siebie. Chyba z nudów mi odbija 😂
 
Do góry