reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A mogłabyś powiedzieć co to za suplementy doustne i dopochwowe ? One mają jakieś działanie pozytywne na skórę krocza ?
Aplikowałam doustnie i dopochwowo olejek z wiesiołka. Plus piłam hektolitry naparu z liści malin. Jedno i drugie uelastycznia tkanki, zmiękcza szyjkę... Dodatkowo robiłam masaż krocza każdego dnia po kąpieli przy użyciu olejku że słodkich migdalkow. Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie pomogło ale sprawdziło się i uniknęłam i popękania i nacięcia. Teraz też będę robić dokaldnie w ten sam sposób.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210731-130750_Chrome.jpg
    Screenshot_20210731-130750_Chrome.jpg
    278,2 KB · Wyświetleń: 44
  • Screenshot_20210731-130709_Chrome.jpg
    Screenshot_20210731-130709_Chrome.jpg
    364,5 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Wydaje mi się że to też jest tak że szofostwo się przyzwyczają że człowiek jest do dyspozycji kiedy oni tylko chcą. Że człowiek się poświęca itd a później jak się postawimy to jest szok i niedowierzanie.

Czy to możliwe żebym czuła ruchy już? Nie są to napewno jelita bo czuję takie lekkie uderzenia w dole brzucha akurat tam gdzie jeździł mi USG ginekolog a jak mam wzdęcia to boli mnie po bokach i raczej w górze, zwłaszcza że gastrolog powiedział mi że mam bardzo wysoko ułożony układ pokarmowy a od wczoraj takie lekkie puknięcia czuję jakby w macicy, wydaje mi się że to za wcześnie na ruchy ale może....? Jeszcze jak sobie położę rękę to też czuję jakieś uderzenia.

Kurczę nawet przed chwilą widziałam jak mi brzuch odskoczył w tym miejscu!.
Ja bym powiedziała, że go nieco za wcześnie na ruchy a już nie mówiąc o odskakujacym brzuszku bo żeby zobaczyć podskórnie jak dzidzi się rusza to jednak i wagowo i rozmiarowo musi być troszkę większe. Ruchy są zauważalne gołym okiem, gdy dzidzi ma mniej miejsca w brzuszku w teraz przy wielkościach 6-7cm to nie wydaje mi się, aby było to wyczuwalne a tym bardziej zauważalne....
 
Wydaje mi się że to też jest tak że szofostwo się przyzwyczają że człowiek jest do dyspozycji kiedy oni tylko chcą. Że człowiek się poświęca itd a później jak się postawimy to jest szok i niedowierzanie.

Czy to możliwe żebym czuła ruchy już? Nie są to napewno jelita bo czuję takie lekkie uderzenia w dole brzucha akurat tam gdzie jeździł mi USG ginekolog a jak mam wzdęcia to boli mnie po bokach i raczej w górze, zwłaszcza że gastrolog powiedział mi że mam bardzo wysoko ułożony układ pokarmowy a od wczoraj takie lekkie puknięcia czuję jakby w macicy, wydaje mi się że to za wcześnie na ruchy ale może....? Jeszcze jak sobie położę rękę to też czuję jakieś uderzenia.

Kurczę nawet przed chwilą widziałam jak mi brzuch odskoczył w tym miejscu!.
Ktory tydzień masz ?
 
reklama
Kurcze dziewczyny zastanawiam się bo ciągle mam jakby mokra wkładkę 😒 odkąd przestałam brać duphaston nie mam już żółtych uplawow ale wodniste duuuzo tego jakbym nie trzymała moczu 😒 no i już zaczęłam się martwić.
 
Do góry