reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hejka dziewczyny mam zapytanie 😜

1. Czy czujecie, że w ciąży wali wam jakby mocniej serce? Ja czuję aż pod pachą jak leżę 🤔🤣 i mam ciągle niskie ciśnienie, 100/50 często i wysokie tętno od 70 do 80... Bardzo się przez to źle czuje...


2. Bierzecie jakieś suple? Jeśli tak to jakie? I czy dodatkowo przyjmujecie żelazo? Bo mi hemoglobina z 14,3 na 13,8 spadła w ciągu 1,5 miesiąca i już nie wiem czy się coś złego dzieje czy jak z tym, więc może bym zaczęła dodatkowo suplementować 🤔 ja akurat jutro kończę ente opakowanie prenatal uno i chce się przerzucic na coś innego więc może coś polecicie? 🙏🥰
Ja to akurat mam wysokie ciśnienie i się czułam wyśmienicie. Ginekolog zaczęła mi zbijać je lekami i popołudniami jestem tak senna, że kosmos 🙈 idę dziś właśnie na konsultacje do kardiologa.

Co do supli ja biorę Prenatal Duo i magnez Asmag Forte (jedno i drugie zaleciła mi ginekolog).
 
reklama
Ja to akurat mam wysokie ciśnienie i się czułam wyśmienicie. Ginekolog zaczęła mi zbijać je lekami i popołudniami jestem tak senna, że kosmos 🙈 idę dziś właśnie na konsultacje do kardiologa.

Co do supli ja biorę Prenatal Duo i magnez Asmag Forte (jedno i drugie zaleciła mi ginekolog).
Zazdroszczę ja mam ochotę spać 24/7...

No ja właśnie chyba zamówię sobie zaraz ten prenatal Duo bo uno mi się kończy a coś trzeba brać 😜
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka dziewczyny mam zapytanie 😜

1. Czy czujecie, że w ciąży wali wam jakby mocniej serce? Ja czuję aż pod pachą jak leżę 🤔🤣 i mam ciągle niskie ciśnienie, 100/50 często i wysokie tętno od 70 do 80... Bardzo się przez to źle czuje...


2. Bierzecie jakieś suple? Jeśli tak to jakie? I czy dodatkowo przyjmujecie żelazo? Bo mi hemoglobina z 14,3 na 13,8 spadła w ciągu 1,5 miesiąca i już nie wiem czy się coś złego dzieje czy jak z tym, więc może bym zaczęła dodatkowo suplementować 🤔 ja akurat jutro kończę ente opakowanie prenatal uno i chce się przerzucic na coś innego więc może coś polecicie? 🙏🥰
Ja od początku biorę Mama Dha Premium Plus, ma bardzo dobry skład, a cena bardzo przyzwoita. U Pana tabletki jest bardzo fajny ranking witamin w ciąży
 
Hejka dziewczyny mam zapytanie 😜

1. Czy czujecie, że w ciąży wali wam jakby mocniej serce? Ja czuję aż pod pachą jak leżę 🤔🤣 i mam ciągle niskie ciśnienie, 100/50 często i wysokie tętno od 70 do 80... Bardzo się przez to źle czuje...


2. Bierzecie jakieś suple? Jeśli tak to jakie? I czy dodatkowo przyjmujecie żelazo? Bo mi hemoglobina z 14,3 na 13,8 spadła w ciągu 1,5 miesiąca i już nie wiem czy się coś złego dzieje czy jak z tym, więc może bym zaczęła dodatkowo suplementować 🤔 ja akurat jutro kończę ente opakowanie prenatal uno i chce się przerzucic na coś innego więc może coś polecicie? 🙏🥰

mam tak samo, ciśnienie niskie a puls w okolicach 100... okropnie się przez to czuję 😅
 
Hejka dziewczyny mam zapytanie 😜

1. Czy czujecie, że w ciąży wali wam jakby mocniej serce? Ja czuję aż pod pachą jak leżę 🤔🤣 i mam ciągle niskie ciśnienie, 100/50 często i wysokie tętno od 70 do 80... Bardzo się przez to źle czuje...


2. Bierzecie jakieś suple? Jeśli tak to jakie? I czy dodatkowo przyjmujecie żelazo? Bo mi hemoglobina z 14,3 na 13,8 spadła w ciągu 1,5 miesiąca i już nie wiem czy się coś złego dzieje czy jak z tym, więc może bym zaczęła dodatkowo suplementować 🤔 ja akurat jutro kończę ente opakowanie prenatal uno i chce się przerzucic na coś innego więc może coś polecicie? 🙏🥰
Ja biorę żelazo , jod, kwas foliowy i witaminę B12, i to wszystko osobno i jak sobie przypomnę to magnez.
 
Kobiety, dostalam link do zamknietego forum (btw dziekuje) niestety nie dziala, ani w aplikacji, ani skopiowany do przegladarki. Co powinnam zrobic? Macie jakies zlote rady? Nie ogarniam 😳
 
reklama
Kobiety, dostalam link do zamknietego forum (btw dziekuje) niestety nie dziala, ani w aplikacji, ani skopiowany do przegladarki. Co powinnam zrobic? Macie jakies zlote rady? Nie ogarniam 😳
Przepraszam Cię bardzo ale nie wysłałam Cię na liście do administratorki a dałabym sobie rękę obciąć że byłaś to bym jej teraz nie miała. Już naprawiam swój błąd sprawdź jutro jakby dalej nie działało to napisz mi 😊 jeszcze raz przepraszam 😊
 
Do góry