reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja mam się oszczędzać ze względu na rozejście blizny po cc.
Skonsultuj z innym lekarzem, bo niektórzy uważają, że taki ścisły rygor łóżkowy więcej szkodzi niż pomaga. Lepiej się bardzo oszczędzać ale jednak odrobinę się ruszać niż zupełnie leżeć.
właśnie o tym czytałam, że to wcale nie jest takie dobre :( zwłaszcza, że później trzeba urodzić a jednak ciało nie jest gotowe jak się ciągle leży :/
 
reklama
Hej jak tam mamusie jak tam u was ? ❤😍
Kochana umieram tak mi juz wszystko dokucza ze depresja sie wkrada.. Tylko leżeć a lezenie tez dobija kosci i umysl🤣
U mnie 34+3 brzuch gigant😆a u Ciebie jak tam?
Ja może jeszcze nie umieram, ale czuję się jak emerytka schodząc rano z łóżka, w dzień jakoś leci, ale wieczorami łapie mnie zgaga 🤦 śpię na siedząco prawie że bo inaczej się nie da, mało co jem żeby nie czuć tego palenia. Uroki 3trymestru 😂
 
Ja może jeszcze nie umieram, ale czuję się jak emerytka schodząc rano z łóżka, w dzień jakoś leci, ale wieczorami łapie mnie zgaga 🤦 śpię na siedząco prawie że bo inaczej się nie da, mało co jem żeby nie czuć tego palenia. Uroki 3trymestru 😂
Zasrane uroki🤣 w pierwszej ciąży mniej tych urokow było choc w koncowkach tez sie spało na siedzaco.. Teraz w kolejnej ciąży rozpadam sie od 2 trymestru a 3 trymestr to ju kulminacja wszystkiego 🤣🤣🤣

Ale jeszcze troche😍
 
Cześć dziewczyny, może część z Was kojarzy mnie z początku tematu ☺ byłam z Wami ale niestety moja ciąża okazała się pustym jajem. Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie z tego tematu i fajnie czytać jak tak narzekacie na uroki końcówki ciąży 😁 pewnie fajne ciężarówki już z Was ☺ mnie udało się zajść w ciążę zaraz jak lekarz dał zielone światło, teraz leci nam 15 tydzień i mam nadzieję że w czerwcu urodze zdrowego dzidziusia 😌

Trzymam kciuki za szybkie, w miarę bezbolesne porody i za zdrowe silne dzidziusie 😇🥰
 
Cześć dziewczyny, może część z Was kojarzy mnie z początku tematu ☺ byłam z Wami ale niestety moja ciąża okazała się pustym jajem. Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie z tego tematu i fajnie czytać jak tak narzekacie na uroki końcówki ciąży 😁 pewnie fajne ciężarówki już z Was ☺ mnie udało się zajść w ciążę zaraz jak lekarz dał zielone światło, teraz leci nam 15 tydzień i mam nadzieję że w czerwcu urodze zdrowego dzidziusia 😌

Trzymam kciuki za szybkie, w miarę bezbolesne porody i za zdrowe silne dzidziusie 😇🥰
Gratuluje i powodzenia 🙂 oraz lekkiej i przyjemnej ciąży od początku do końca 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny, może część z Was kojarzy mnie z początku tematu ☺ byłam z Wami ale niestety moja ciąża okazała się pustym jajem. Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie z tego tematu i fajnie czytać jak tak narzekacie na uroki końcówki ciąży 😁 pewnie fajne ciężarówki już z Was ☺ mnie udało się zajść w ciążę zaraz jak lekarz dał zielone światło, teraz leci nam 15 tydzień i mam nadzieję że w czerwcu urodze zdrowego dzidziusia 😌

Trzymam kciuki za szybkie, w miarę bezbolesne porody i za zdrowe silne dzidziusie 😇🥰
Gratulacje ☺☺☺ będzie wakacyjny maluszek
 
Do góry