reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam się i ja na końcówce , to tak żeby było jeszcze ciekawiej na tym forum.:-) :) podczytuje Was co jakiś czas ale zawsze coś i nie dałam posta aż do dziś. Mam nadzieję,że nas przyjmiecie :blink: Termin na 27.02.2016 choc jak kazda z nas wolałabym szybciej bo już ciężko same wiecie jak to jest na tym etapie.

Pozdrawiam każdą z Was cieplutko i gratuluję rozpakowanym mamuśkom.
 
reklama
dziewczyny jak u was z ruchami dziecka bo od 2 dni maly ma bardziej ospale ruchy ,mniej sie rusza ale w godz aktywnosci naliczylam te 10 ruchow ,to normalne ze dzieci tak sie uspokajaja przed prodem??
Bozenka jak sie cxujesz ?! bardzo boli wszystko po cc??

Kamisia witamy!!;)
 
NowaNatka co do ruchów to też jakby mniej je odczuwam to chyba normalne jednak maja mniej miejsca juz w brzusszku i gdzies czytalam ze wiecej spia. Wazne ze w godz aktywnosci masz te 10 ruchow. Ja tez mam karteczke i musze zapisywac ruchy trzy razy w ciagu dnia po godzinie...Nie wiem czy wszedzie taki zwyczaj....
 
Nooo ja po ktg jakies tam skurcze sa, tetno mlody ma.troszke mniejsze ale skacze do 170....skurcze najwieksze 75a tak to na 30 sie zatrzymywaly. Czekam teraz na M bo zaraz tu oszaleje a on dopiero z pracy wraca :( i bedzie po 19....potem obchód i moze w koncu czegos sie dowiem
 
Natka no boli ale jakoś wytrzymuje przeciwbólowy dostałam o 11 i od tej pory juz nic nie biorę dopiero na noc wezmę wsumie to pigula sama powiedziała ze na nic obowiązkowo musze wziąść bo noc długa .
Lilith Alexowi na ktg tez tak tetno skakało raz wysokie raz niskie nagle wywalilo ponad 200 albo spadło do 100 . Umnie się w sobotę skurcze utrzymywały cały dzień i prawie całą noc regularne i skakały do 80 90 myśleli ze nie wytrzymam do poniedziałku ale o 3 w nocy wszystko minęło ;-)
 
reklama
Ja po obchodzie mozliwe ze jutro wyjde...wedlug lekarza przynajmniej, oczywiscie zadecyduje lekarz dyżurny ktory bedzie rano. Na zapis ktg nic nie.mowila tylko tyle ze zdrowa jestem i raczej jutro wyjde.
 
Do góry