reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

U nas herbatki dostępne chyba wszystkie.

Oczy córki pierwszy raz zmieniły się z niebieskich na zielone jak miała 5 mcy. Potem przed roczkiem na brązowe.
 
reklama
Jeżeli zgłaszacie się do poradni preluksacyjnej to macie jakieś wskazania czy tak profilaktycznie?
U nas usg bioderek wyszło prawidłowo i mamy tylko kolejne kontrolne za 4 miesiące
 
Magda dziękuję:). My dzięki jej książce odzyskalismy wieczory. Dzieci tez są spokojniejsze. Ale nie ze wszystkim tez się zgadzam.
Ola a probowałaś podawać lakcid, dicoflor albo biogaję? U nas pomógł lakcid na kupy.
Bettina cieplejsza troszeczkę lepiej piją dziś, dziękuję! :) zawsze kilka łyków więcej ;)
Tsh mi kazała endokrynolog zbadać po miesiącu a potem po dwóch z uwagi na hashimoto.
Właśnie jutro jedziemy do poradni preluksacyjnej i na szczepienia.
Jeśli chodzi o słodzenie herbatek glukozą to uważajcie, bo działa zapierająco.
Carolajna oczy chłopaków właśnie zrobiły się zielone. Ja mam brązowe, mąż niebieskie, może będzie tak samo jak u ciebie; )

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jest cień szansy na brązowe;)

U nas dzisiaj dzień marudera pod hasłem "chce do mamy na ręce" i uspokaja się jak z nią przysiady robię. Nosz sobie wymyślił żeby mama fitness miała.
 
a właściwie to jakie pozycje na rekach Wasze dzieciaki lubią?
Moja akceptuje samolot i zwis przez ramie. Cała reszta jest akceptowalna sporadycznie.

No i przysiadów mojej nawet nie pokazuje, bo kręgosłup by mi chyba już całkiem siadl :)
 
AliaMaris Biogaie podaje mu chyba od 3 tygodnia zycia, problem z kupami pojawil sie doiero niedawno.

Bettina a przypomnij mi jaki Ty probiotyk podajesz swojej Hani?

Magmich no nie podaje mu czopka codziennie, ale juz trzy razy czy nawet cztery mu dalam i mam wyrzuty sumienia.
A jak tam nosek Twojej Eryki? Nadal pojawia sie krew? Moj Antek dzis sie zadrapal tak pod noskiem, ze na poczatku pomyslalam, ze cieknie mu krew ciurkiem, ale na szczescienie

Betula u nas tylko i wylacznie zwis przez ramie.

Moze mi ktos wyjasnic roznice miedzy woda koperkowa a herbatka koperkowa? Oprocz roznicy w cenie oczywiscie :)

U nas dzis znowu dzien spiocha, no spal doslownie caly dzien a od 18 sluchalismy suszarki, bo placz ...Teraz na szczescie lezy obok mnie i chrumka:) glodny chyba, ale boje sie mu dawac jesc, bo znowu sie zacznie :(
 
Ola my dajemy acidolac baby, od wczoraj Hania strasznie płacze jak go podam, chyba jej nie smakuje. ;)
Ja nie spotkałam się z wodą koperkowa.

U nas coś godziny się poprzestawialy i dopiero Hania zasypia :/
Oczka mamy ciągle niebieskie.
Jak Hanula płacze to tylko przysiady ja uspokajają :/ wiem teraz ze mam bardzo słabe mięśnie ud ;)
 
Magda, oczywiscie bede go w tym trzymac. Jakos bardzo nie przejął sie tym ale nie wiem czy teraz zasnie w swoim lozeczku.

Lekarz ponoć najlepszy od bioderek i usg robi to sie zna ale gada glupio i jest malo przystępny do pacjenta....

A Antek tradycyjnie chwile przed wyjsciem do lekarza zrobil kupe;)

Tez mnie ciekawi zmiana koloru oczu. Ja mam niebieskie a maz piwne, Antek pewnie po tacie bedzie mial kolor. Juz takie ma ciemne.

A do gina.ide w środę. Dalej bez okeesu i wcale nie tęsknie.
 
reklama
Do góry