reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej mamuśki.
Danio 3 noc względna, wstaje ok 2 w nocy, je i śpi do 6 ale z nami ;)
W dzień sypia ładnie.
Dzisiaj mieliśmy szczepienie na pneumokoki, waga 6600 i 60 cm. Czyli waży dużo, w centymetrach mniej... no ale nie martwimy się.
Mamy delikatnie ćwiczyć podciągnie głowy (ja trzymam za ręce powinien podciągać mocniej sam).
Poza tym wszystko ok.

Co do muzyki to mały słucha tylko jednej piosenki Eda Sheerana ;))))
Czytać nie czytamy za to dużo gadamy i się śmiejemy.
 
reklama
A moja śpi od ponad godziny, gdybym wiedziała że uśnie na dłużej niż 20 minut to bym sobie jakieś sprzątanie zorganizowała.
 
Olaolala no przy Tymeczu to ja się nachodzę i nadźwigam :biggrin2: ale waga stoi:eek: poszłam rozruszać inne mięśnie i aby pupa się fajnie wciągnęła :laugh2:. Mały chodzi ze mną bo mam zajęcia indywidualne. On się przygląda i rozgląda a mama się poci :wink:.
Na spacer poszliśmy dzisiaj dopiero przed 16. No nie mogłam się wyrobić :biggrin2:. Ale może to dobrze bo po południu wiatr u nas ucichł. Tylko szybko zrobiło się zimno i o 17.40 byliśmy w domu. Mały pospał jeszcze a ja się kawą rozgrzewałam. Teraz zjadł i leżymy sobie. Mały na brzuszku mamy (mam nadzieje że ten brzuch niedługo zniknie :laugh2::biggrin2:) . Gadamy sobie i planujemy jutrzejszy dzień .
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i chciała bym prosić was o poradę.
Dziś mój synek kończy 2 msc :) 3 tyg temu wprowadziłam mu 1 butelkę mm na noc ponieważ budził mi się co godzinę albo pół. Daje mu 120 ml co 3 , 3.5 godz. No i zaczęło być to dla niego za mało. I tu moje pytanie czy mogę mu zrobić więcej niż jest napisane na opakowaniu ?
 
A my jutro drugie kontrolne USG bioderek mamy. Mała wstała o 19.30 po trzech godzinach drzemki:szok:. Ciekawa jestem co będzie w nocy.

Caro daj koniecznie znać jak mały po szczepieniu na pneum. My idziemy 05.05 na pneumo i drugą dawkę 5w1.
 
Olenia ja na noc tankuję dzieci do pełna. Zresztą myślę, że nie zaszkodzi to dziecku jak raz dziennie zje tyle ile chce. Dzieci sobie też jakoś regulują.

Mkvet tez chce zacząć ćwiczyć. Bardzo ciężko u mnie po cesarce. Kupiłam już nawet buty do biegania, ale podobno intensywnie ćwiczyć przy kp nie wolno.
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i chciała bym prosić was o poradę.
Dziś mój synek kończy 2 msc :) 3 tyg temu wprowadziłam mu 1 butelkę mm na noc ponieważ budził mi się co godzinę albo pół. Daje mu 120 ml co 3 , 3.5 godz. No i zaczęło być to dla niego za mało. I tu moje pytanie czy mogę mu zrobić więcej niż jest napisane na opakowaniu ?
Mój zjadał 210 ml jak miał 2 miesiące ;)
Teraz je mniej.

A my jutro drugie kontrolne USG bioderek mamy. Mała wstała o 19.30 po trzech godzinach drzemki:szok:. Ciekawa jestem co będzie w nocy.

Caro daj koniecznie znać jak mały po szczepieniu na pneum. My idziemy 05.05 na pneumo i drugą dawkę 5w1.

No właśnie jest tragedia. Płacze, ma gorączkę itd ale tym się nie sugeruj bo każde dziecko inaczej reaguje.
Po szczepieniu 5w1 plus rota plus Engerix spał cały dzień.
My 2 dawkę 5w1 plus rota mamy 16.05
Potem znowu pneumokoki na początku czerwca.
 
Olenia, a co jest napisane na mleku mm? Na moim,ze od 2 mc ma jesc 15o mll. A wczesniej 125 bylo.

Dzis dalam Antkowi wode, pierwsze miny wielkie zdziwienie co to? Wypil 1o mll a potem 4o mll. I dobrze;)
 
Carol moja po pneumo też strasznie płakała. Od razu wiadomo ze coś ją bolało bo to calkieminny płacz. Lekarka kazala mi dac czopka paracetamol i 15min i inne dziecko
My w czwartek mamy 2 dawke 5w1:(
 
reklama
Do góry