reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

AliaMaris ja też zawsze czekam na weekend no ale tym razem się nie udało cóż następny to długi weekend więc może wtedy. Spokojnej i długiej nocy dla Ciebie.;)
 
reklama
Uff no juz na szczescie po. Antek byl bardzo grzeczny w kosciele, zdziwil sie na polewanie glowy a potem zasnal. Przed wyjsciem z domu dal niezly koncert.

Na obiedzie tez cicho siedzial a na koniec jak sie zbieralismy zrobil co umial naepiej....;)

Teraz przyssal sie na piersi i spi... W nocy spal 4 godz. a potem 3 u siebie! Ja tez padam...
 
Dzień dobry :)

Dziś dzieciaki odmówiły dalszego spania o 6. Podobno głodne strasznie! No ze 3 dni nic nie jadły! Ale butelki wypluwają, uśmiechają się spod smoczków, gaworzą... No pogadać sobie chciały o życiu o 6...

Teraz bąble gapią się na karuzelę, a matka nadzorując kręcenie może wypić kawę.
 
Witam, my się karmimy. Moje śniadanie już też na mnie czeka i pędzimy zadbać o mamusi figurę :biggrin2: Od czwartku chodzę na fitness , no musze przyznać że po czwartkowych i piątkowych zajęciach było ciężko - zakwasy na rękach i nogach:-( :(. Dzisiaj już jest dobrze :biggrin2:.

Weekend to zawsze tak szybko przeleci, że nie wiadomo kiedy :szok:.
Mój mały też woli pić bardziej z prawej piersi więc do lewej przystawiam go gdy jest bardzo głodny to wtedy bardzo ładnie się przyssie :laugh2:.
 
Moje dziecię za to dzisiaj poszalało - poszło spać o 20:30, wstało po 2 na jedzenie, potem zjadło o 6:30, chwilę potem znowu zasnęło i dopiero wstałyśmy... omatko, ale się wyspałam! :]
 
Hej Wam ;)

To dziś chyba wszystkie dzieci mają senn dzień, bo mój Antek też śpi... Gwiazdor :)

Wczoraj bylismy na pierwszych urodzinach kuzynki Antka. Dostała od nas jeździk, oprocz naszego dostala jeszcze takie dwa :) haha :) ale spoko, wymienimy na cos innego!

Dzis mam gina, moze w koncu do niego dotre.
Po rozmowie weekend z mężulkiem całkiem, całkiem :) poprawił się.

AlliaMaris ranne ptaszki masz. Dobrze, ze maja siebie, pogadaja sobie. Kto ich lepiej zrozumie niz oni sami? ;)

Anit80 a fitness przy Tymku to dla Ciebie za mało? Ja juz zrzucilam tyle, ze nawet pediatra sie pytal czy wszystko ze mna w porzadku pod tym wzgledem :| ale szczerze mowiac, sama bym sie wybrala na cos takiego, chociazby dla rozrywki i oderwania od rutyny.

Betula to moj Antek kladl sie spac i wstawal z Twoja Hania :)

Bettina kladz sie obok dzidzi i odpoczywaj :) ;)

Jakis mam dobry humor i duzo energii, ciekawe na jak dlugo :>
 
Ola naładowałaś baterie i tak trzymaj!!

Ala tez ładniutko spała o 19.30 cyc wstała 1.30 cyc i 5.30:) aqz się wyspalam hihi i dzisiaj juz dwie rdzemki oczywiście 10minutowe hehe ale były
Spacer chyba dzisiaj odpada 2 stopnie mamy i co chwile śnieg prószy ech...
 
reklama
Chyba wszyscy mamy udaną noc. Moja zasnęła o 22.30 wstała o 5.40 wypiła mleczko i zaraz zasnęła i wstała o 9.00.;)

U nas też pogoda nieciekawa rano był szron a teraz się chmurzy więc sama nie wiem co z dzisiejszym spacerkiem.

PaniAg super że wszystko się udało.

Ola trzymam kciuki za postępy u mężusia.;)

Anit ja czekam za moim rowerem i też zaczynam pracę nad figurką.
 
Do góry