reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
hejo. U nas tez mamy trzyma glowke lecz potrafi mu jeszcze opaść gdy leży na brzuszku.
co do KARUZELI mamy dwie .ta w lozeczku jest dla malego super a na bujaczku wogole nie zauwaza jej może dlatego ze sa tylko niebieskie misie.

Madzia mowilas ze Twoj Theo tez ma takie krótkie zapowietrzenia bezdechy w czasie snu.co lekarze mówią?mi pomoże mówimy ze to minie natomiast p .doktor rodzinna skierowala mnie z tym do neurologa:(tak sie martwie
do tego dostaliśmy skierowanie do okulisty z okiem .narazie zaczekam z okulista bo widzę ze krople rozrzedziły ta ropke wiec liczę ze to minie..

demolka wspolczuje mój dopiero o 8 wstaje się bawi godIne i znów do spania :) ranne ptaszki z Was;)
 
Natka o 8 to moja może a czasami przymknie mln na 15min hehe
w razie czego zobacz terminy do okulisty. u nas się czeka długo nawet prywatnie bo większość okulistów od 4 rz może przyjmować.
 
Hej.
Mój książę śpi już 2 noc ale z nami... lepiej tak niż się nie wyspać. Wczoraj urządził koncert rano od 7 do koszyka 10.30, później cały dzień spał w pracy ze mną tylko z przerwami na jedzenie.
Wczoraj po raz pierwszy wyszłam ze znajomymi na pół nocy. Było super, dopiero się wybudzam tak naprawdę :)))
Miłej niedzieli
 
Natka u nas tak samo z karuzelą. Jedynie tą w łóżeczku widzi.

Carolajna super! Zazdroszczę :) fajnie odpoczęłaś.

Wystawiłam dzieciaki na balkon, niech "spacerują", a ja robię zakupy
 
U nas dzisiaj paskudna pogoda i zimno wieje jakby to jesień była.

PaniAg jak tam chrzciny?

Caro super że udało Ci się wyrwać ja niestety przez nalot ekipy majstrów uziemiona z dzieckiem bo mężuś przez cały weekend biegał ich doglądać i urządził sobie wycieczkę z teściem.
 
reklama
O rany Magmich współczuję. Zawsze czekam na weekend, żeby choć trochę odpocząć więc rozumiem Cię.

Dzieci jak zwykle śpią, a ja dziś zmęczona tą okropna pogodą idę od razu spać, chociaż do północy
 
Do góry