reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Bozienka ją mam podobnie, jak nagle wstane, to mam takie uczucie takie jakby ciagniecie, jakby skurcz z jednego boku brzucha, raz mnie tal złapalo, że do końca dnia czułam tam ból.. :( nie wiem moze jakaś gimnastyka by pomogla ??
 
Magda Madisoni powodzenia trzymam kciuki ;)

Madison u mnie sytuacja z remontem też podobna, tylko że już się 2 miesiące ciągnie.. :( mąż robi po pracy i w przerwach, no uważa że nikt lepiej od niego nie zrobi :) wiec sam się męczy a ją mam już dosyć.. no ale myślę że w następnym tygoniu będzie już definywny koniec remontów :)
 
reklama
Do góry