reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Moja w ciągu dnia też mało śpi ucina sobie takie króciutkie drzemki. Teraz akurat śpi we wózku bo ze spaceru wróciłyśmy. Zapowiadali deszcz na popołudnie więc wyszłyśmy z rana ale jak się prorokom od pogody nie sprawdzi to wyjdziemy drugi raz. Dzisiaj u nas dość chłodny wiatr ale słoneczko świeci i tak pięknie ptaki śpiewają normalnie WIOSNA;):).
Mąż mi wczoraj oznajmił że w sobotę do pracy idzie no i wszystkie moje plany wzięły w łeb:realmad:. Chciałam wyskoczyć na zakup i poprać zimowe szale i czapki żeby je spakować.
Ostatnio coraz częściej mi się marzy żeby nad morze wyskoczyć jeszcze przed sezonem. Pospacerowałbym sobie na promenadzie w Ustce. Spokój i świeże powietrze. Już zaczęłam mamę namawiać na wyjazd;)

Ola z pewnością radości jakby było "mamo zabierz..." to by nie machał tylko się darł.

A czy wasze maluchy też robią taką śmieszną podkówkę do płaczu? Mojej to nawet czasami mina mopsa wyjdzie:):):)
 
reklama
Magmich moze masz racje, to pewnie radosc ;) a nie zastanawialas sie zeby zabrac mala ze soba na zakupy? Ja chcialam tak dzis zrobic, ale troche obawiam sie jazdy autobusem z wozkiem...
Magmich a daleko macie nad morze? My planujemy taki wyjazd, przed sezonem, w czerwcu :)

Moj Antek nie robi podkowki, ale wiem o czym mowisz ;) slodka minka musi byc i pewnie wtedy serce Ci mocniej bije ;) ;)
 
Ola do mojej ulubionej Ustki (ze względu na warunki dla dzieci) mam około 220 km i też o czerwcu myślałam żeby jeszcze tłumów nie było. Co do zabrania młodej na zakupy to ogólnie czemu nie tylko że nie wszędzie mogę wózkiem wjechać a chciałam oblecieć sklepy z butami bo mi się balerinki rozwaliły i nie mam w czym chodzić jak się cieplej zrobi:)
 
To fakt, nie wszystkie sklepy sa przyjazne matkom z dziecmi :/ ja ostatnio zakupy ciuchowe robie przez internet, dwa dni temu przyszly mi buty i sukienka na komunie chrzesnicy, a ja nawet nie mam kiedy tego przymierzec :D

Aaaale masz blisko do Ustki, my tam mamy okolo 550 km :/ najblizej mamy do Trojmiasta, jesli chodzi o morze, ktore uwieeeeelbiam :)
 
Oj ja też uwielbiam morze. W góry jadę raz na jakiś czas żeby mąż się nacieszył. Ostatnio jak byliśmy w górach to nasza córka miała 18 mc i za chiny nie chciała w wózku siedzieć więc chodziliśmy wszędzie tempem żółwia stepowego:):):).
Ola a prezent na roczek już wybrałaś? Teraz jeszcze o komunii piszesz to wydatków troszkę się nałożyło.
 
Aschlee ja nie szczepie. Na razie Theo ma odroczone wszystko. Później pomyślę,czy w ogóle zaszczepie.

Carolajna super,że lekarz nie znalazł nic poważnego. Życzę Ci chwili wytchnienia z całego serca.

Magmich jak to nie możesz gdzieś wjechać wózkiem? Kto Ci broni? :-O

Ola myślę,że to oznaka radości z tą karuzela. Według mnie reakcja prawidłowa :-)
 
Ola do mojej ulubionej Ustki (ze względu na warunki dla dzieci) mam około 220 km i też o czerwcu myślałam żeby jeszcze tłumów nie było. Co do zabrania młodej na zakupy to ogólnie czemu nie tylko że nie wszędzie mogę wózkiem wjechać a chciałam oblecieć sklepy z butami bo mi się balerinki rozwaliły i nie mam w czym chodzić jak się cieplej zrobi:)
Mieszkam koło Ustki ;))

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda bronią mi schody albo zbyt mało miejsca w sklepie bo wszędzie towary porozkładane i potem patrzą na ciebie krzywo bo przejść nie idzie.

Caro jak ja Ci tej Ustki zazdroszczę. To gdzie ty mieszkasz? Wpadnę na kawkę jak będę jechać a latem to nasza częsta trasa.:):):).
 
Magmich u nas właśnie płacz zaczyna się od podkówki, okoliczności kiepskie ale wygląda to słodko ;-) ;)
Co do szczepionek czytałam, że od przyszłego roki prevenar na pneumokoki ma być refundowany.

Dziewczyny jak u takiego maluszka złapać mocz do badania? :szok: Mówimy o dziewczynce oczywiście. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 
reklama
Magmich koło Słupska, rzut beretem.
ATTACH]

Zdjęcie z przed tygodnia jakoś ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1460721308438.jpg
    1460721308438.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry