reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej dziewczyny, jak noc?

U nas jeden z chłopaków dostał wczoraj gorączki, 38,2. Szczepienie było we wtorek, czy reakcja może wystąpić tak późno? Dałam mu czopka, dziś rano 37,7. Martwię się o wieczór, bo temperatura zwykle rośnie pod koniec dnia. :(
 
reklama
Ja dziewczyny na ciemieniuche polecam ten szampon Dentinox. Na prawdę u mojej Niki do dziś nic innego innego tak szybko nie pomaga :-)


Ola cokolwiek byś jadła,czy nie to Twój pokarm zawsze będzie taki sam. Co najwyżej Ty ucierpiasz na tym,ale na pewno nie Twój pokarm ;-) Z mężem to myślę,że powinien się ogarnąć. Mój pracuje bardzo dużo,ale pomaga cały czas. I sam sobie radzi z całą czwórką,także praca to kiepski argument ;-)

AliaMaris reakcja na szczepienie może pojawić się w ciągu kolejnych 6 tygodni. Przy 38,2 nie panikuj. To jeszcze nie jest wysoko jak na dziecko. Trzymam kciuki aby szybko minęła :-)


Carolajna dużo sił dla Ciebie!!!!

U nas awantura przy jedzeniu...rety,czy on kiedyś zje butle normalnie? :confused:
 
Zuzabka dzieki za link. Bardzo ciekawy blog, poczytalam o tym i o innych rzeczach rowniez. Bede, wiec, jesc to na co mam ochote, oczywiascie bez przesady, ale cos musi w tym byc, bo na poczatku pilam sok z pomaranczy i grejfrutow i Antkowi nic nie bylo, na sniadanie pilam kawe rozpuszczalna i tez mu nic nie bylo! Problemy z brzuchem zaczely sie u niego dopiero pozniej.
Tylko powiedzcie mi prosze jak myslicie, dlaczego on ma problem ze zrobieniem tej kupy? zatwardzeniua nie ma, bo po czopku zrobil o normalnej konsystencji.

Co dofaceta to ciezki z nim temat. Juz myslalam, ze cos pojal, ale wczorajnosil Antka do odbicia a gdy mu sie odbilo odlozyl go do lozeczka,. a ten w ryk... tatus zero reakcji, usiadl sobie do komputera. Ja wiewm, ze on sobie doskonale tradzi z Antkiem, ale tylko wtedy jak ja robie cos innego, np. jemu kolacje :)

Dzis sobie postanowilam, ze wieczorem bedzie powazna rozmowa. Tylko zwykle rano jestem do tego swietnie przygotowana, mam wiele argumentow, wieczorem mi one jakos uciekaja i najchetniej bym mu z placzem wykrzyczala, ze dziecko nie bedzioe znalo swojego ojca jesli dalej bedzie tak sie zachowywal :/

Novaspace masz racje, nie moge robic z siebie silaczki, bo padne. Dzis nie mialam sily wstac z lozka, bomi sie krecilo w glowie, a nie wezme urlopu na zadanie od dziecka ;)

AliaMaris podziwiam Was naprawde, ale mysle, ze to wszystko kwestia organizacji no i zaangazowania Twojego meza. Najwazniejsze to wlasnie od poczatku ustalic gtranice i zasady. Ja mu mowilam jeszcze bedac w ciazy, ze chcialabym zeby on mi pomagal przy dziecku, tzn.zeby tez sie nim zajmowal...ale widac pamiec dobra, ale krotka... ;)

Widze, ze grypa zolodkowa panuje... trzymajcie sie dziewczyny!

Magda u nas Antek tez nigdy spokojnie nie jes, zawsze jest placz, stekanie, prezenie sie. Przy suszarce bardzo sie wycisza i zjada. Dzis przy jedzeniu bylo tak, ze ewidentie widzialam, ze boli go brzuch, bo czerwony ze zlosci sie robil i stekal, a jak wlaczylam suszare na pelne obroty, to od razu spokoj i cisza, je normalnie. Janie wiem o co chodzi, ale wazne, ze dziala, moze nie zawsze, ale czesto :)

PaniAg pytalas czy przy kp chce sie pic- Taaaak, strasznie suszy :D wypijam chyba z 1,5 litra przy jednym kp :o
 
Jakis dziwny dzis moj dziecior. Zawsze na poranna butle sie rzuca a dzis miny kota ze shreka, kwękanie.... No to po pol butli go odbiłam i jak ręką odjął i dokończyl butle.

Przy karuzeli wytrzymal 15 min. Wow!

Smoczek nadal bleee i wypluwa. Smieje sie przy tym...

Spal dwa razy po 3 godziny a potem juz o 6 ze mna do 8.

Wczoraj w sklepie szukalam plaszcza, jak tylko mały zaczal grymasic nie moglam sie juz skupic i chcialam wracać... Maz go wozil a ja myslami w kosmosie:/ jak tak dalej bedzie to bede chodzic nago u bez butow

Jakby ktos szukal to w reserved mocno poprzecenialu plaszcze, o 1oo mniej niz w sobote.
 
To nie stękanie i prężnie ale krzyk, płacz, histeria. Brakuje mu powietrza, robi się fioletowy aż. Je 30 ml normalnie i zaczyna się. Przestaje karmić, uspokaja się po chwili, chce jeść i znowu awantura...czasem po 2h. W nocy, rano i wieczorem ...w dzień o ile poza domem jest w miarę.
 
reklama
AliaMaris moja po szczepieniu w 4dobie dopiero marudziła i ewidentnie coś ją bolało, pytałam lekarza przy kolejnym i potwierdziła ze gorączka, bóle itd do 6-7doby to norma

Carola a może to refluks?

Ola współczuję Ci mam nadzieję ze w końcu się wszystko unormuje. Moja teraz też już robi mniej kup ale widzę że nie ma z tym problemu bo nawet jak puszcza bącza to z "wkładką";-) ;) więc jest oki.U mnie z mężem jest odwrotnie nie widział już na żywo małej 3tyg i jeszcze tydzien musi wytrzymać, ale codziennie domaga sie relacji choćby z każdego uśmiechu i pokazanego jęzorka! a jak wraca to od łóżeczka by nie odchodził. Mam nadzieję ze mu to nie minie:)

PaniAg dobrze że cieplej bedzie to chociaż na golasa nie zmarzniesz hihi

Magda Ty w ciąży wiecznie w biegu, nie dojadałaś to teraz Theo widać wdał się w mamę:) a jak tam pozostałe dzieciaczki, zdrowe?
 
Do góry