reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Olenia, a co jest napisane na mleku mm? Na moim,ze od 2 mc ma jesc 15o mll. A wczesniej 125 bylo.

Dzis dalam Antkowi wode, pierwsze miny wielkie zdziwienie co to? Wypil 1o mll a potem 4o mll. I dobrze;)
No ze od 2 Mc 120 ml tyle samo co i w 1 Mc co trochę mnie dziwi przecież już ile większy jest. I się zastanawiam czy jak mu dam więcej niż każą czy nic mu nie będzie.
 
reklama
Olenia, nic mu nie będzie.

Moja od miesiąca je 6x120 ml i nie chce więcej. 150ml zje od święta, ale końcówke wtedy strasznie męczy...

Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak alergicznie reagują na miejsce w którym śpią? Caly dzień spędzam z Mała na parterze. Wprowadziliśmy jej rutynę, że o 19:45 kąpiel, potem jedzenie i spać. Spi na piętrze i jak się z nią po kąpieli wejdzie na górę ("spa" jej się podoba, wiec to raczej nie rozdrażnienie kąpielą), to zaczyna się cyrk. Wrzeszczy, wyrywa się. Jak przez cały dzień je normalnie po 120 ml, tak to ostatnie karmienie to zazwyczaj 100 ml przerywane płaczem o_O Nie za bardzo wiem o co biega...

ide dziś do gina... spodziewam się dostać opieprz, ze tak pozno się pojawiam ;)
 
Ja wczoraj dalam swojemu na noc 15o mll po raz pierwszy a wypil tylko 1oo wiec pozostajemy przy 125 mll. Umie pokazac,ze juz nie chce.

Dzis pospalismy ladnie ale o 6 tak sie darl ze cos okropnego. Z powodu takiego,ze sie przesikal i za wolno go przebieralam.... Przystawiony do piersi cudownie zamilkl.... Ale rozdarciuch :/
 
A u mnie dzień zaczął się ... okresem no szczęśliwa jestem że hoho. Moja 150 ml czasami wypije po długim nocnym spaniu a tak to 125 ml.
Dałyście mi do myślenia z tymi pneumokokami może powiem żeby mi rozdzielili te szczepionki. A jaki macie odstęp między 5w1 a pneumo?
 
Dziękuje za podpowiedzi :) i jeszcze byście mi dziewczyny powiedziały jak z witamina K i D jeżeli będzie dostawał 2 pełne butle w nocy a na południe 90 ml i dalej cyc to podawać mu te witaminki ? :)
 
W szpitalu, pediatra i położna mówili, że witaminę K podajemy tylko przy KP i jak nie przekracza dokarmianie mm 200 ml na dobę. Jeżeli dziecko wypija więcej niż 200 ml to dawka witaminy K zawarta jest już w mleku. Witaminę D normalnie się podaje
 
I ja też nie będę już jeść słodyczy.

Betula u nas tez tak było. W łóżeczku od razu zaczynała się awantura. Jakoś źle un się chyba kojarzyło. Od jakiegoś czasu spędzają tam więcej trochę czasu, bo rano zanim zrobię mleko nakręcam im karuzele i w dzień też i czasem potrafią tak leżeć cicho 15 minut. Może spróbuj także w dzień trochę tam przebywać, bawić się z nią?

Chlopaki jedzą po 150. Czasem nawet 210 wsuną. Ale trzeba pamiętać, że to wcześniaki.

A i jeszcze: nie biegałam przed ciążą. Chcę zacząć powoli, ale w ogóle coś robić. Mam 10 kg jeszcze do zgubienia.
 
Magda, na każdym opakowaniu jest podane ile w danym miesiacu zycia dziecko powinno jesc mm.
U nas 6x120 ml (biorę pod uwagę ilość wody potrzebnej do przygotowania).

Do szewskiej pasji mnie doprowadza ten ryk przy próbie podania czegokolwiek do picia :(
 
reklama
Do góry