reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Powiesz cos wiecej?
Dlaczego dostalas?
Od którego dnia ciazy bierzesz?
Czy po aplikacji lezysz?
Czy widzisz jakies skutki uboczne?
Dostałam ją bo miałam brązowe plamienia, a że jestem po dwóch poronieniach to poprosiłam lekarza by mi wpisał duphaston. A on dał mi jedno na dzień, a luteinę na noc. Biorę od wtorku według usg był to 5t 3d [emoji4] Aplikuje ją tylko na noc tuż przed samym spaniem gdy wiem, że już raczej nie będę wstawać [emoji4] Ze skutków ubocznych to na pewno wyciekanie jej. Łatwiej jest o infekcje. Mam większe mdłości po niej i bardziej bolą mnie piersi. W zasadzie to po prostu progesteron nasila objawy ciąży [emoji4]
 
Dostałamtak bo miałam brązowe plamienia, a że jestem po dwóch poronieniach to poprosiłam lekarza by mi wpisał duphaston. A on dał mi jedno ja dzień, a luteinę na noc. Biorę od wtorku według usg był to 5t 3d [emoji4] Aplikuje ją tylko na noc tuż przed samym spaniem gdy wiem, że już raczej nie będę wstawać [emoji4] Ze skutków ubocznych to na pewno wyciekanie jej. Łatwiej jest o infekcje. Mam większe mdłości po niej i bardziej bolą mnie piersi. W zasadzie to po prostu progesteron nasila objawy ciąży [emoji4]
Rozumiem [emoji4] bardzo dziękuję za odpowiedź [emoji4] ja mam brac rano i wieczorem. Podobno mam policystyczne jajniki i lekarz dal zapobiegawczo ta luteine. Co do objawow to ja na razie nie mam właśnie żadnych [emoji4]
 
Rozumiem [emoji4] bardzo dziękuję za odpowiedź [emoji4] ja mam brac rano i wieczorem. Podobno mam policystyczne jajniki i lekarz dal zapobiegawczo ta luteine. Co do objawow to ja na razie nie mam właśnie żadnych [emoji4]
Ja w poprzednich ciążach brałam luteinę trzy razy dziennie i to po dwie tabletki i do tego duphaston. Ale byłam po in vitro to to też troszkę inaczej [emoji4]
Teraz lekarze często dają tego typu leki zapobiegawczo. W każdym razie na pewno ona nie zaszkodzi, a wspomoże maluszka [emoji4]
 
Ja w poprzednich ciążach brałam luteinę trzy razy dziennie i to po dwie tabletki i do tego duphaston. Ale byłam po in vitro to to też troszkę inaczej [emoji4]
Teraz lekarze często dają tego typu leki zapobiegawczo. W każdym razie na pewno ona nie zaszkodzi, a wspomoże maluszka [emoji4]
Dziękuję Ci za wyjaśnienie [emoji8] i trzymam za Was kciuki [emoji4][emoji4]
 
No właśnie kalkulatory mi pokazuje,ze mało i mnie zmrozilo :/ niby 5t5d .
11.06 44
13.06 144
19.06 2229
22.06 4336

Kochana, bo ten kalkulator już nie działa na ten tydzień - nawet nie na tydzień tylko na te wartości. Nie wiem czemu oni tego nie podają i wywołują niepotrzebny stres ;/ Tam jest algorytm który za dobry wynik uwaza ten podwajajacy się. Wszystko u Ciebie OK - serio nie stresuj się.
Ja też się zestresowalam i pozniej wszystko przeanalizowałam na spokojnie i wiem ze ten kalkulator juz sie nie sprawdza w tych tyg. ciazy.
Mi do 6 + 0 się sprawdzało - w kazdej konfiguracji (robilam wczesniej 2 bety), a w 7 już nie - wychodziły bzdury. Piszę na szybko bys sie nie stresowała! :)
Mam teraz Gosci ;) pozniej poczytam reszte postów :)
 
15296838121351895087511.jpg u mnie wyglądało tak w 5tyg3d
 

Załączniki

  • 15296838121351895087511.jpg
    15296838121351895087511.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 73
Kochana, bo ten kalkulator już nie działa na ten tydzień - nawet nie na tydzień tylko na te wartości. Nie wiem czemu oni tego nie podają i wywołują niepotrzebny stres ;/ Tam jest algorytm który za dobry wynik uwaza ten podwajajacy się. Wszystko u Ciebie OK - serio nie stresuj się.
Ja też się zestresowalam i pozniej wszystko przeanalizowałam na spokojnie i wiem ze ten kalkulator juz sie nie sprawdza w tych tyg. ciazy.
Mi do 6 + 0 się sprawdzało - w kazdej konfiguracji (robilam wczesniej 2 bety), a w 7 już nie - wychodziły bzdury. Piszę na szybko bys sie nie stresowała! :)
Mam teraz Gosci ;) pozniej poczytam reszte postów :)
Dźwięki jesteś naprawdę kochana :* gości masz na glowie
Kochana, bo ten kalkulator już nie działa na ten tydzień - nawet nie na tydzień tylko na te wartości. Nie wiem czemu oni tego nie podają i wywołują niepotrzebny stres ;/ Tam jest algorytm który za dobry wynik uwaza ten podwajajacy się. Wszystko u Ciebie OK - serio nie stresuj się.
Ja też się zestresowalam i pozniej wszystko przeanalizowałam na spokojnie i wiem ze ten kalkulator juz sie nie sprawdza w tych tyg. ciazy.
Mi do 6 + 0 się sprawdzało - w kazdej konfiguracji (robilam wczesniej 2 bety), a w 7 już nie - wychodziły bzdury. Piszę na szybko bys sie nie stresowała! :)
Mam teraz Gosci ;) pozniej poczytam reszte postów :)
kochana jesteś! :* :*masz gości a odpisujesz mi i mnie uspokajasz:) gdzieś czytałam,ze już przy tych troszkę większych wartościach az tak szybko nie rośnie?
 
reklama
Do góry