• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wiesz czemu za 3grosze masz bo kupiłaś 4produkty 3kupujesz a 4masz prawie w gratisie 99procent taniej dlatego za 3gr
Ale nie kupiłam 4 🙈 tylko 3szt tego słoiczka. I nie ma tam nic o promocji, że trzeci taniej :) próbowałam tak zrobić z innymi, ale już w normalnej cenie się naliczały, a ten za 3grosze jakby osobno na liście zamówienia był, nie jako 2 sztuki tego samego :D no ale nieważne, miłe zaskoczenie :)
 
reklama
Dopiero teraz zrobiłam zdjęcia na 7 miesięcy 🙈🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-09-06-18-56-08-339_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2021-09-06-18-56-08-339_com.facebook.orca.jpg
    438,5 KB · Wyświetleń: 99
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry