• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Moje raczkuje od miesiąca, zaczęło na 6 miesięcy... I słuchajcie na powierzchni 35 M2 robię codziennie ok 10000 kroków, bo tylko go przenosze z różnych miejsc. Nigdzie się nie boi wejść, a mimo że codziennie odkurzam i myje podłogę to i tak cały czarny... Gdzie te czasy, że leżał na macie [emoji1787]
 
Moje raczkuje od miesiąca, zaczęło na 6 miesięcy... I słuchajcie na powierzchni 35 M2 robię codziennie ok 10000 kroków, bo tylko go przenosze z różnych miejsc. Nigdzie się nie boi wejść, a mimo że codziennie odkurzam i myje podłogę to i tak cały czarny... Gdzie te czasy, że leżał na macie [emoji1787]
U nas tak samo. Tzn zaczął raczkować jakoś nie wiem chyba koło 6,5 mięs i ja aktualnie jak go na podłogę dam to czasami muszę za nim biec😂😂 jak idzie do PlayStation. A jeszcze mamy zaślepki na kontakty niezalozone więc się spinam. Kable na wierzchu bo szafki RTV nie ma itp 😂 I przestałam już odkurzać codziennie bo kolana też i tak całe czarne
 
Poszłam spać zaraz po młodym wczoraj i dziś jak nowa :) u nas standardowo pobudki zrobiły się 3, koło 22/23, koło 2 i koło 5. Tylko muszę znów go zacząć później kłaść bo teraz wstaje przed 7. To za wcześnie dla nas 😂😂
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry