• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny, jestem z Mlodym na Helu i po nocy wyszly mu takie czerwone kropki-3 wokol ucha, jedna z tylu na szyji i jedna na gornej wardze. Poza tym wszystko jest ok jak zawsze. Spotkalyscie sie z czyms takim albo wiecie co to moze byc?
Nie wiem czy szukac tu pediatry czy obserwowac.
 
Ja robię tak, że młodego wkładam do łóżeczka i wsypuje mu różne zabawki, a on się bawi po kolei różnymi. I w zasadzie tak prawie cały dzień, wiadomo na spacer pójdziemy, wieczorem książkę poczytamy albo się pobawię z nim na podłodze. A tak to tylko na karmienia go biorę i ewentualnie kładę na drzemkę :)
 
A8B21DCD-D036-43F5-8212-9AFF0C2ADCDB.jpeg
 
Dziewczyny, jestem z Mlodym na Helu i po nocy wyszly mu takie czerwone kropki-3 wokol ucha, jedna z tylu na szyji i jedna na gornej wardze. Poza tym wszystko jest ok jak zawsze. Spotkalyscie sie z czyms takim albo wiecie co to moze byc?
Nie wiem czy szukac tu pediatry czy obserwowac.
Może coś go ugryzło? Jak te kropki wyglądają, masz zdjęcie? Naciśnij palcem i sprawdź czy błędną pod wpływem ucisku
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry